Aktualności

Czas na orgazm!
Bez tabu: Agata Młynarska i jej rozmówczynie 
Agata Młynarska powraca z programem „Bez tabu"! Tym razem pod dziennikarską lupę weźmie temat, który dotyczy nas wszystkich, a jednak w dalszym ciągu boimy się bądź nie potrafimy rozmawiać o nim otwarcie i bez ogródek. Pożycie intymne, alkowa, sprawy łóżkowe – istnieje wiele określeń i eufemizmów dotyczących sfery seksualnej naszego życia. Agata rozpocznie dyskusję o niej wprost i „bez tabu".

Intymność to temat, który nadal budzi kontrowersje, a u co wrażliwszych osób wywołuje rumieniec na twarzy. W szkołach brakuje edukacji seksualnej, a rodzice nie zawsze wiedzą jak rozmawiać o niej z dziećmi, w efekcie czego źródłem informacji staje się Internet. Jednak to, co możemy tam znaleźć, przyprawia o gęsią skórkę. Dlatego wraz z Agatą Młynarską zapraszamy na program "Bez tabu", w którym o seksie porozmawiamy mądrze i bez tabu. Postawimy na rzetelność i fachową wiedzę, a do dyskusji zaprosimy najwybitniejszych ekspertów: seksuologów, psychologów i lekarzy. Zmierzymy się z najważniejszymi zagadnieniami w sferze intymnej. Dowiemy się, dlaczego warto walczyć o kobiece prawo do orgazmu, pochylimy się nad stanem edukacji seksualnej w polskich szkołach, sprawdzimy z jakimi wyzwaniami w alkowie mierzą się osoby niepełnosprawne i pokażemy, że „kochać to nie znaczy zawsze to samo".

W pierwszym odcinku wszystko o kobiecym orgazmie. Niby powiedziano o nim wszystko, a jednak nadal jest owiany tajemnicą. Agata Młynarska w kobiecym kręgu psycholożek, seksuolożek, psychoterapuetek, pedagożki i seks coacha, bez skrępowania i z wielką radością porozmawia o kobiecych przyjemnościach.

Dlaczego warto się masturbować? Jak obudzić w sobie czułość do samej siebie?

Kobiety z całego świata, obcinajcie paznokcie i do dzieła!

PREMIERA 1. ODCINKA PROGRAMU "BEZ TABU" W SOBOTĘ 13 LISTOPADA O GODZ. 23:05

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Jestem z Polski": Pauliny życie w Danii. Takiej Kopenhagi nie znacie!
Następny artykuł:

"Jestem z Polski": Pauliny życie w Danii. Takiej Kopenhagi nie znacie!

tvnpix