Aktualności

"Bez tabu": fantazje seksualne Polaków
Zapowiedź 5. odcinka "Bez tabu" 
W piątym odcinku "Bez tabu" porozmawiamy o fantazjach i granicach w seksie. Dowiemy się, o czym fantazjują Polacy, jakie mają fetysze, czy przekraczając granice możemy wnieść do naszego życia seksualnego powiew świeżości i czy BDSM w kraju, w którym kochamy się pod kołdrą przy zgaszonym świetle przestanie być kiedyś tematem tabu?

Aby odpowiedzieć na te wszystkie pytania, Agata spotka się z Dominiką Kruszewską, dominą i właścicielką pierwszego w Polsce studia do spełniania fantazji seksualnych i uskuteczniania praktyk BDSM. Dominika odpowie na szereg różnych pytań - czym jest BDSM? Jaka jest rola consentu tj. zgody w praktykach BDSM? Czym jest safe word? Czy zdarzają się nadużycia? Jak rozpoznać, czy ktoś doświadcza przyjemności, jeśli na jego twarzy rysuje się ból? Kiedy i w jakich okolicznościach ludzie odkrywają w sobie pociąg do przekraczania granic? W jakich praktykach gustują mężczyźni, a w jakich kobiety? Czy BDSM może być narzędziem do sięgania głębiej w swoją psychikę? Czym jest kobieca dominacja? Dlaczego wybrała ten zawód?

W odcinku poznamy również Irminę, 29-letnią historyczkę sztuki, która od kilku lat zgłębia szeroko pojęty BDSM. Twierdzi, że do podobnych „zabaw" wcale nie potrzebujemy całego arsenału gadżetów, bo zwykły klaps może być dobrym wstępem do zgłębiania praktyk przemocowych i przesuwania swoich granic. Zdarza jej się uprawiać „normalny" seks, ale nie wyobraża sobie być z mężczyzną bez fetyszy. Czy ciężko jej znaleźć kogoś, kto będzie z nią „kompatybilny" na polu seksualnym? Kiedy uzewnętrznia się ze swoimi fetyszami i fantazjami? Czy ktoś kiedyś przekroczył jej granice? Czy może być to recepta na urozmaicenie związku i przewidywalnego, nudnego seksu? Co można w sobie odkryć dzięki fetyszom?

PREMIERA 5. odcinka "Bez tabu" w sobotę 11 grudnia o godz. 23:05.

Powtórki odcinka:

wtorek, 14 grudnia, 00:00

czwartek, 16 grudnia 23:00

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Czas na zmianę": jak połączyć elegancję z wygodą?
Następny artykuł:

"Czas na zmianę": jak połączyć elegancję z wygodą?

tvnpix