Aktualności

Blizny, które zniszczyły skórę i życie
Niezwykłe przypadki medyczne  Foto: Cezary Piwowarski/TVN

Wszyscy dążymy do ideału i pragniemy piękna. Niestety, wielu z nas w swoim życiu zmaga się z różnymi przypadłościami, które próbuje ukryć przed światem. Jedni ślady przeszłości skrywają pod ubraniami, inni maskują je warstwami makijażu.

23-letnia Julita od dziesięciu lat walczy o piękny wygląd. W wieku gimnazjalnym na jej twarzy pojawiły się pierwsze oznaki dojrzewania - trądzik. Nastolatka za wszelką cenę próbowała się go pozbyć. Wtedy wydawało jej się, że najlepszym rozwiązaniem będzie wyciskanie niechcianych wyprysków... Pierwszy wysyp wydawał się niegroźny, jednak później przybrał bardziej agresywną postać. Zamiast niedużych ropnych zmian, na skórze nastolatki pojawiały się ogromne guzy, które pod wpływem wysokiego ciśnienia ropy pękały. Dziewczyna nie raz budziła się z zakrwawioną twarzą i plamami krwi na ubraniach.

Ból i wstyd towarzyszył Julicie przez wiele młodzieńczych lat. Na szczęście trądzik zniknął, ale pozostawił po sobie wyraźne ślady. Głębokie blizny pokrywają niemal całą twarz kobiety. Nawet mocny makijaż nie jest w stanie ich zamaskować.

Oprócz wyglądu, zmiany skórne zniszczyły życie kobiety. Przez niedoskonałą cerę nie raz wytykano ją palcami na ulicy, dlatego unika relacji z innymi ludźmi. Julita boi się, że z taką twarzą nigdy nie spotka miłości swojego życia. Czy doktor Gojdź przerwie koszmar kobiety i sprawi, że znów poczuje się piękna?

EMISJA trzeciego odcinka "Niezwykłych przypadków medycznych" w środę 23 listopada o godz. 22:25.

Powtórki odcinka:

sobota, 21 stycznia, 10:15 i 18:10

niedziela, 22 stycznia, 8:40

wtorek, 24 stycznia, 17:25

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Karolina Korwin Piotrowska zapowiedziała nową książkę. Mamy fragment!
Następny artykuł:

Karolina Korwin Piotrowska zapowiedziała nową książkę. Mamy fragment!

tvnpix