Aktualności

Powrót do listy

"Budując marzenia" Anna Dereszowska zdecydowała się na rewolucję w życiu

Wiadomości |
"Budując marzenia" Anna Dereszowska zdecydowała się na rewolucję w życiu
"Budując marzenia" Anna Dereszowska zdecydowała się na rewolucję w życiu 
Życiowe zmiany nie są łatwe i często brakuje nam odwagi, by wywrócić naszą codzienność do góry nogami. Sytuacja związana z pandemią sprawiła, że taką decyzję podjęła Anna Dereszowska wraz z narzeczonym. Artystka postanowiła wybudować agroturystykę na Mazurach. Jej pracę nad tym miejscem zobaczycie tej wiosny w nowym programie "Budując marzenia".

Bywają momenty, kiedy każda z nas ma ochotę rzucić wszystko i wyjechać na przykład na Mazury. Często boimy się jednak podjąć ryzyko, zrezygnować ze znanego nam trybu życia i zmierzyć się z czymś całkiem nowym, nieznanym. Czy słusznie? Tej wiosny na antenie TVN Style zobaczycie program o ludziach, którzy podjęli decyzję, która całkowicie odmieniła ich codzienność. Z wielkiego miasta postanowili wyjechać właśnie na Mazury i tam rozpocząć budowę nowoczesnej agroturystyki.

"Budując marzenia" pokaże każdy etap prac nad tą inwestycją poczynając od planowania budowy, a kończąc na dekorowaniu domków wypoczynkowych. Oprócz tego poznamy lokalną społeczność zamieszkującą miejscowość Ławki nieopodal Rynu, gdzie trwają pracę nad tym projektem.

Przyjrzymy się też życiu osób, które zdecydowały się na tę zmianę. To znana z kinowych ekranów oraz desek teatrów Anna Dereszowska i jej ukochany Daniel Duniak. W rozmowie z "Dzień Dobry TVN" aktorka opowiedziała, czemu podjęła tak odważną oraz rewolucyjną decyzję w swoim życiu. Nie ukrywała, że duży wpływ miała na to pandemia oraz fakt, że obecna sytuacja uniemożliwiła normalne funkcjonowanie teatrów.

- Bardzo dużo sytuacja pandemiczna zmieniła w naszym podejściu do życia. Z osoby, która w gra teatrze - w ogóle nie gram. Mam dużo więcej czasu wolnego, choć ciągle dużo pracuję zawodowo – przyznała. Codzienne obowiązki będzie musiała połączyć z tymi związanymi z powstawaniem agroturystyki. - Uświadomiłam sobie, że praca nie jest mi niezbędna w życiu. Dużo więcej czerpię radości z przebywania z dziećmi. Widzę po nich, jak się pięknie rozwijają. Jaka to dla nich radość, że mama jest w domu - dodała aktorka, która jej mamą 12-letniej Leny i 5-letniego Maksa.

- To rodzinny projekt, bo robimy to z narzeczonym. Robimy to z myślą o przyszłości naszych dzieci – wyjaśniła. - Robimy to z myślą, żeby tam mieszkać, żeby tam była nasza przestrzeń. Do tego przearanżowania życia zapraszamy państwa na antenie TVN Style. Pracujemy nad tym od prawie roku. Więc jakieś koncepcje już są, szukaliśmy inspiracji, przestrzeni. Długo trwał zakup, dużo perturbacji z załatwieniem gruntu. Ale w końcu jest! Więc mam nadzieję, że nic nas nie odwiedzie już od budowy i samego programu.

Premiera programy "Budując marzenia" tej wiosny w TVN Style.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"W czym do ślubu?": suknia dla prawdziwej damy z "Projektu Lady"!
Następny artykuł:

"W czym do ślubu?": suknia dla prawdziwej damy z "Projektu Lady"!

tvnpix