Aktualności

Powrót do listy

Zgłoś się do programu Izy Janachowskiej "Pary młode ponad miarę"!

Castingi | Wiadomości |
Zgłoś się do programu Izy Janachowskiej "Pary młode ponad miarę"!
Izabela Janachowska z uczestnikami programu Pary młode ponad miarę 
Zaczynamy casting do 2. edycji programu "Pary młode ponad miarę"!

Ty i Twój narzeczony macie problem ze znalezieniem sukni ślubnej i garnituru na Wasz ślub przez Wasze gabaryty? W salonach nie ma propozycji w Waszym rozmiarze? Zgłoś się do naszego nowego programu "Pary młode ponad miarę", a znajdziemy dla Was idealnie dopasowane stylizacje ślubne!

REGULAMIN >>>

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych dla Uczestników Castingu do audycji „Pary młode ponad miarę”

Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest TVN S.A. (dalej „TVN”, „my”) z siedzibą i adresem w Warszawie przy ul. Wiertniczej 166. TVN S.A. jest częścią grupy spółek, której właścicielem jest Discovery Inc. z siedzibą w Stanach Zjednoczonych Ameryki (dalej „Grupa TVN”). Możesz się skontaktować z nami pod adresem iod@tvn.pl lub z wyznaczonym przez nas inspektorem ochrony danych pod adresem dpo@discovery.com.

Skąd TVN ma Twoje dane?

Otrzymaliśmy Twoje dane osobowe od Ciebie, gdy wypełniłeś ankietę i zgłosiłeś swój udział w castingu do audycji „Pary młode ponad miarę” („Casting”), w następującym zakresie: imię, nazwisko,  numer telefonu, adres e-mail, wizerunek utrwalony na przesłanych przez Ciebie zdjęciach i w filmie, jak również wszelkie informacje o Tobie które zawarłeś w ankiecie zgłoszeniowej do Castingu..

Jaki jest cel i podstawa przetwarzania Twoich danych osobowych przez TVN?

TVN przetwarza Twoje dane osobowe, aby umożliwić uczestnictwo w Castingu.

TVN jest uprawniony do przetwarzania Twoich danych osobowych, ponieważ jest to niezbędne do wykonania umowy (zawartej z Tobą poprzez zaakceptowanie przez Ciebie regulaminu Castingu), a także na podstawie przepisów prawa, np. gdy przepisy te wymagają od nas przetwarzania Twoich danych dla celów podatkowych i rachunkowych (przepisy ustawy Ordynacja podatkowa oraz ustawy o rachunkowości).

Twoje dane mogą być też potrzebne dla celów dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, dla celów prowadzenia analiz i statystyk, a także zapewnienia rozliczalności (wykazania spełnienia obowiązków wynikających z przepisów prawa).

Czy musisz podać TVN swoje dane osobowe?

Podanie przez Ciebie danych osobowych w ankiecie zgłoszeniowej do Castingu jest dobrowolne, jednak niepodanie ich uniemożliwi wzięcie udziału w Castingu.

Jakie masz uprawnienia wobec TVN w zakresie przetwarzanych danych osobowych?

Możesz żądać od nas: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, a także masz prawo wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Jeśli Twoje dane są nieprawidłowe lub niekompletne możesz zażądać ich sprostowania. W takim przypadku możemy ograniczyć przetwarzanie Twoich danych do czasu ustalenia, czy dane są prawidłowe.

Jeśli wyrazisz sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych, możesz żądać usunięcia Twoich danych. W takim przypadku możemy ograniczyć przetwarzanie Twoich danych do czasu ustalenia, czy prawnie uzasadnione podstawy są nadrzędne wobec podstawy Twojego sprzeciwu.

Jeśli Twoje dane nie są już niezbędne do celów, dla których zostały zebrane lub są przetwarzane niezgodnie z prawem, możesz żądać usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych.

Masz prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez TVN do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

W jakich sytuacjach możesz się sprzeciwić wobec przetwarzania Twoich danych?

Masz  prawo wnieść sprzeciw wobec przetwarzania danych osobowych, gdy:

  • przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie prawnie uzasadnionego interesu, lub dla celów statystycznych, a sprzeciw jest uzasadniony Twoją szczególną sytuacją,
  • dane osobowe przetwarzane są na potrzeby marketingu bezpośredniego.

Komu TVN przekazuje Twoje dane osobowe?

Odbiorcą Twoich danych osobowych, które podałeś w ankiecie zgłoszeniowej do Castingu będzie Organizator Castingu: B3Films Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy al. Wilanowskiej 287/9, 02-730, któremu TVN powierzy Twoje dane do przetwarzania.

Jak długo TVN przechowuje Twoje dane osobowe?

TVN przechowuje Twoje dane osobowe przez czas przeprowadzania Castingu.

W przypadku powstania po naszej stronie uzasadnionego przypuszczenia, iż może zaistnieć konieczność dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, Twoje dane będą przechowywane przez czas do przedawnienia roszczeń lub przez okres trwania postępowania sądowego, uwzględniając okres egzekwowania wykonania wyroku.

Czy przekazujemy Twoje dane do państw spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego?

Twoje dane osobowe nie będą przekazywane poza EOG.

Czy na podstawie Twoich danych osobowych będą podejmowane zautomatyzowane decyzje lub czy będziemy używać ich do profilowania?

Twoje dane osobowe nie będą wykorzystane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji. Nie będziemy także tworzyć profili w oparciu o Twoje dane osobowe.

W razie problemów z wypełnieniem lub wysłaniem formularza prosimy o kontakt: redakcja@b3films.pl

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Sztuka mięsa": golonka z chrupiącym chlebem musztardowym
Następny artykuł:

"Sztuka mięsa": golonka z chrupiącym chlebem musztardowym

tvnpix