Aktualności

Zgłoś się do nowej edycji programu "Kto tu mieszka?"
Kto tu mieszka? 
Mamy dla Ciebie wspaniałą wiadomość! Wystartował casting do 3. edycji programu TVN Style "Kto tu mieszka?". Wypełnij zgłoszenie już teraz!

Masz mieszkanie/ dom, które jest niezwykłym, niebanalnie urządzonym wnętrzem? Zgłoś się do nowego programu TVN Style! Zobacz jak mieszkają inni, zgadnij do kogo należą oglądane przez Ciebie mieszkania i wygraj 5000 zł!

Zgłoszenie wyślij na adres: casting.pl@fremantle.com. Napisz nam kilka słów o sobie (imię, nazwisko, numer telefonu, miejscowość, napisz jakie masz zainteresowania) oraz załącz kilka zdjęć swojego mieszkania/domu.

Casting trwa do 31 marca 2020.

Regulamin

Administratorem danych osobowych uczestników programu „Kto tu mieszka” jest producent programu – FremantleMedia Polska sp. z o.o. ul. Wołodyjowskiego 46A, 02-724 Warszawa. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych na potrzeby produkcji programu znajdują się w § 6 Regulaminu.

 

W każdym odcinku programu "Kto tu mieszka?" uczestnicy odwiedzą cztery domy należące do kogoś z ich grupy. Wiedząc jedynie jaki zawód wykonuje każdy z nich, będą musieli odgadnąć, które wnętrze należy do poszczególnych bohaterów. Używając intuicji i uważnie śledząc reakcje pozostałych, muszą przeprowadzić dochodzenie. Rozwiązanie zagadki czeka na widzów dopiero w finale programu. Pokaż swoje mieszkanie, a powiem ci, kim jesteś...

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jak dom Anny Galińskiej wygląda na święta?
Następny artykuł:

Jak dom Anny Galińskiej wygląda na święta?

tvnpix