Aktualności

Powrót do listy

Czekamy na zgłoszenia par z całej Polski do nowej edycji "Związków z modą"!

Castingi |
Czekamy na zgłoszenia par z całej Polski do nowej edycji "Związków z modą"!
Łzy radości i wzruszenia podczas finałów "Związków z modą". Zobaczcie reakcje uczestniczek i ich bliskich! 
Zgłoś się do 3. edycji programu Kasi Baran "Związki z modą"! Wypełnij formularz zgłoszeniowy i weź udział w naszym show razem ze swoim partnerem.

Nie wiesz, jak ubrać się na jakąś okazję, ale wiesz, że chciałabyś się podobać swojemu mężczyźnie? Daj mu możliwość wykazania się i stworzenia Twojej stylizacji! Twój facet będzie miał możliwość sprawdzenia się w roli Twojego stylisty.

Spokojnie: bez względu na to, w co Cię ubierze i tak trafisz w ręce prowadzącej - stylistki Kasi Baran i ekspertów urodowych, którzy postarają się pogodzić gust Twój, partnera i modę. A wszystko po to, byś w finale olśniła wszystkich!

Jeśli chcesz sprawdzić, jak Twój mężczyzna chciałby Cię widzieć, wyślijcie zgłoszenie do naszego programu "Związki z modą".

REGULAMIN >>>

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych dla Uczestników Castingu do audycji „Związki z modą” („Casting”)

Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest TVN S.A. (dalej „TVN”, „my”) z siedzibą i adresem w Warszawie przy ul. Wiertniczej 166. TVN S.A. jest częścią grupy spółek, której właścicielem jest Discovery Inc. z siedzibą w Stanach Zjednoczonych Ameryki (dalej „Grupa TVN”). Możesz się skontaktować z nami pod adresem iod@tvn.pl lub z wyznaczonym przez nas inspektorem ochrony danych pod adresem dpo@discovery.com.

Skąd TVN ma Twoje dane?

Otrzymaliśmy Twoje dane osobowe od Ciebie podczas rejestracji zgłoszenia do udziału w Castingu do audycji „Związki z modą” („Audycja”) w następującym zakresie: imię, nazwisko, wiek, numer telefonu, miejscowość zamieszkania, wizerunek oraz inne charakteryzujące Cię informacje utrwalone w przesłanym przez Ciebie filmie, w którym opowiadasz o powodach dokonania zgłoszenia oraz na przesłanych przez Ciebie fotografiach.

Jaki jest cel i podstawa przetwarzania Twoich danych osobowych przez TVN?

TVN przetwarza Twoje dane osobowe na podstawie prawnie uzasadnionego interesu w celu przeprowadzenia Castingu i dokonania wyboru uczestników Audycji. a potrzeby promocji oraz budowania wizerunku TVN w związku z rozpowszechnianiem Audycji. Twoje dane osobowe mogą być też potrzebne dla celów dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, dla celów prowadzenia analiz i statystyk, a także zapewnienia rozliczalności (wykazania spełnienia obowiązków wynikających z przepisów prawa).

TVN jest uprawniony do przetwarzania Twoich danych osobowych, ponieważ jest to niezbędne do wykonania umowy licencyjnej (zawartej z Tobą poprzez zaakceptowanie przez Ciebie regulaminu Castingu).

Czy musisz podać TVN swoje dane osobowe?

Podanie przez Ciebie danych osobowych w zakresie: imię i nazwisko, numer telefonu, wiek, miejscowość zamieszkania, wizerunek utrwalony na zdjęciu oraz w filmie jest dobrowolne, jednakże nie podanie ich uniemożliwi wzięcie udziału w Castingu.

Jakie masz uprawnienia wobec TVN w zakresie przetwarzanych danych?

Możesz żądać od nas: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, a także masz prawo wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Jeśli Twoje dane są nieprawidłowe lub niekompletne możesz zażądać ich sprostowania. W takim przypadku możemy ograniczyć przetwarzanie Twoich danych do czasu ustalenia, czy dane są prawidłowe.

Jeśli wyrazisz sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych, możesz żądać usunięcia Twoich danych. W takim przypadku możemy ograniczyć przetwarzanie Twoich danych do czasu ustalenia, czy prawnie uzasadnione podstawy są nadrzędne wobec podstawy Twojego sprzeciwu.

Jeśli Twoje dane nie są już niezbędne do celów, dla których zostały zebrane lub są przetwarzane niezgodnie z prawem, możesz żądać usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych.

Masz prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez TVN do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

W jakich sytuacjach możesz się sprzeciwić wobec przetwarzania Twoich danych?

Masz  prawo wnieść sprzeciw wobec przetwarzania danych osobowych, gdy:

 • przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie prawnie uzasadnionego interesu, lub dla celów statystycznych, a sprzeciw jest uzasadniony Twoją szczególną sytuacją,
 • dane osobowe przetwarzane są na potrzeby marketingu bezpośredniego.

Komu TVN przekazuje Twoje dane osobowe?

Odbiorcą Twoich danych osobowych będzie Producent Audycji: Moviehouse Production Piotr Wawrzyniak z siedzibą w Warszawie, przy ul. Odkrytej 53c/94, 03-140 Warszawa. Dane zostaną powierzone Producentowi Audycji w zakresie: imię, nazwisko, wiek, numer telefonu, miejscowość zamieszkania, wizerunek utrwalony na zdjęciu oraz w filmie w celu  przeprowadzenia Castingu. Twoje dane osobowe mogą być też przekazywane inny podmiotom zaangażowanym w organizację Castingu.

Jak długo TVN przechowuje Twoje dane osobowe?

TVN przechowuje Twoje dane osobowe przez czas przeprowadzania Castingu.

TVN przechowuje dane dla celów statystycznych i archiwalnych przez okres  czasu istnienia podstawy prawnej i celu przetwarzania danych.

W przypadku powstania po naszej stronie uzasadnionego przypuszczenia, iż może zaistnieć konieczność dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, Twoje dane będą przechowywane przez czas do przedawnienia roszczeń lub przez okres trwania postępowania sądowego, uwzględniając okres egzekwowania wykonania wyroku.

Czy na podstawie Twoich danych będą podejmowane zautomatyzowane decyzje lub czy będziemy profilować te dane?

Twoje dane osobowe nie będą wykorzystane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji. Nie będziemy także tworzyć profili w oparciu o Twoje dane osobowe.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Cały czas wyskakuje komunikat o braku wypełnionego pola formularza (przy załączeniu zdjęcia i filmu).

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   Pomoc | Zasady forum
   Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
   Maraton "Patentu na dom" już w najbliższą sobotę!
   Następny artykuł:

   Maraton "Patentu na dom" już w najbliższą sobotę!

   tvnpix