Aktualności

"Cena miłości": teściowa skrywająca tajemnicę
Cena miłości 

Przed Wami historia rodzinnych tajemnic Justine i Jacques'a. 38-letni Jacques jest nauczycielem matematyki. Właśnie zmarł jego ojciec a matka, Colette, która została sama, źle znosi samotność, załamała się i „rozsypała". Jacques postanawia zabrać mamę do siebie mimo protestów żony, która przypomina, jak teściowa wielokrotnie robiła im awantury, nie okazywała serca, była konfliktowa.

Niestety, Justine ma rację – Colette natychmiast po przyjeździe zaczyna punktować synową, obrażać wszystkich, żądać. Nic jej się nie podoba, nastrój w domu staje się nerwowy, wybuchają kłótnie. Romain, nastoletni syn Justine i Jacques'a – koniecznie chce sprawdzić, dlaczego babcia zażądała klucza, by móc zamykać swój pokój.

Co chłopak znajdzie w szkatułce pomiędzy rodzinnymi pamiątkami Colette? Dlaczego babcia będzie próbowała zapłacić wnukowi „za milczenie"? Jakie rodzinne tajemnice, skrywane od wielu lat, wyjdą niespodziewanie na jaw? Podzielą czy scementują kochającą się rodzinę? Zapraszamy na kolejny odcinek „Ceny miłości"!

PREMIERA czwartego odcinka "Ceny miłości" w sobotę 8 listopada o godz. 16:10.

Powtórka odcinka:

środa, 12 listopada, 10:35

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Prezenty ze "Szczyptą smaku"
Następny artykuł:

Prezenty ze "Szczyptą smaku"

tvnpix