Aktualności

Cierpią od dawna. Dzięki "Sekretom lekarzy" przestaną?
Zwiastun 5. odc. Sekretów lekarzy 
W piątym odcinku "Sekretów lekarzy"...

33-letnia Angelika i jej mąż od dawna marzą o dziecku. Dziewczyna ogląda ubranka i zabawki dla dzieci jednak... boi się zajść w ciąże. Jest przerażona myślą, że może się przewrócić i zrobić dziecku krzywdę. Andżelika od lat ma problem z kolanami. „Przy każdej próbie zgięcia kolana wypada mi rzepka, tracę równowagę, bardzo często upadam". „Jeśli nic nie zrobię – nie spełnią się nasze marzenia" – mówi.

31-letnia Ewelina całe życie musi ukrywać rozległe blizny po poparzeniach na twarzy, głowie, za uszami i na ramionach. Będąc dwuletnią dziewczynką, wylała na siebie garnek w wrzącą zupą. Czy lekarzy znajdą sposób, aby uwolnić kobietę od „blizn przeszłości"?

„Nad kobietami w naszej rodzinie wisi klątwa ..."- wyznaje Małgosia. „Wszystkie miały ogromny biust" – mówi dodając ze śmiechem, że nic dziwnego, skoro nazwisko panieńskiej jej mamy brzmi „Cyc". Małgosia podchodzi do swojego „olbrzymiego problemu" z humorem, jednak w rzeczywistości biust jest dla niej prawdziwym przekleństwem. Utrudnia normalne funkcjonowanie, powoduje bóle kręgosłupa, uniemożliwia aktywny tryb życia i stanowi duży dyskomfort w sytuacjach intymnych... Czy nasi lekarze pomogą Małgorzacie?

EMISJA piątego odcinka "Sekretów lekarzy" w niedzielę 22 stycznia o godz. 21:15.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Co zadziwiło Agnieszkę Szulim w Tokio?
Następny artykuł:

Co zadziwiło Agnieszkę Szulim w Tokio?

tvnpix