Aktualności

"Co słychać?": Zobaczcie, jak powstaje program!
"Co słychać?": Kulisy powstawania codziennego, informacyjnego programu TVN Style 
Co słychać w TVN Style na wiosnę? Wartościowe, wprawiające w dobry nastrój newsy oraz wiadomości ze świata show-biznesu! W zupełnie nowym, codziennym, informacyjnym programie TVN Style stawiamy na pozytywne treści, a także praktyczne porady z wielu dziedzin. Redakcja "Dzień dobry TVN" zajrzała za kulisy "Co słychać?", aby pokazać Wam, w jaki sposób powstaje program.

W codziennym, informacyjnym oraz lifestylowym "Co słychać?" - każda kobieta może odnaleźć coś dla siebie. Przyjemność z oglądania pogłębiona jest faktem, iż w programie nie będą pojawiały się ciężkie, polityczne tematy. Po całym dniu wypełnionym pracą i obowiązkami - kilkanaście minut poświęcone na obejrzenie "Co słychać?" może stanowić chwilę wytchnienia oraz odskoczni od tego, czym zajmujemy się na co dzień.

W programie występują również cztery prowadzące: Dorota Wellman, Katarzyna Węsierska, Dagmara Bryzek oraz Karolina Owczarz. Każda z nich na co dzień zajmuje się czymś innym, co jest dodatkowym atutem w ich współpracy przy prowadzeniu programu. W materiale - kobiety opowiedziały o tym, co daje im praca przy "Co słychać?", w jaki sposób przygotowują się do nagrań oraz jakie wiadomości będą pojawiać się w odcinkach. O programie wypowiedziała się także jego producentka Bożena Maroń-Brożonowicz. Zapraszamy za kulisy!

PREMIEROWE ODCINKI programu "Co słychać?" na naszej antenie - od poniedziałku do piątku o 18:45 i 22:05.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Jestem z Polski": W ten sposób w Meksyku można łowić ostrygi!
Następny artykuł:

"Jestem z Polski": W ten sposób w Meksyku można łowić ostrygi!

tvnpix