Aktualności

Co zmieni "Nocka z byłym"?
Nocka z byłym 

Matt poznał Emmę podczas nocnej eskapady do klubu. Może nie była to miłość od pierwszego wejrzenia, ale dziewczyna od razu wydała mu się wyjątkowa i piękna. Roczny związek Matta i Emmy zakończył się nagle i – jak oboje wspominają – bez sensu, po jakiejś nic nieznaczącej sprzeczce. Oboje unieśli się gniewem: któreś powiedziało „jak nie chcesz być ze mną – to nie!" i... to był koniec. Emma uwielbiała Matta, ale wydawał się jej nieco niedojrzały, nieobliczalny, nie była pewna tego, co Matt zrobi. Przyznaje jednak, że rozstali się z głupoty. Czy po całonocnej rozmowie Emma da szansę Mattowi? Jaką niespodziankę szykuje były chłopak?

Ronan i Nick poznali się, jako 14-letni chłopcy. Byli dla siebie „tymi pierwszymi" i tworzyli parę przez kilka lat. Rozstali się 5 lat temu i była to ich wspólna decyzja. Nick wyjechał na studia do innego miasta i wydaje się być osobą, która nie myśli już o nastoletnim życiu i dawnym przyjacielu, jednak... przyjął zaproszenie Ronana. Zgodził się spędzić z nim noc, by odpowiedzieć na niezadane wcześniej pytania i wyjaśnić sobie „stare sprawy". Jak potoczy się ta rozmowa? Czy Ronana i Nicka łączy jeszcze dawna przyjaźń?

Ben, wysoki, postawny, pewny siebie i nieco tajemniczy gentlemen, zawsze bardzo podobał się Imogine. Dziewczyna przyznaje, że miękły jej nogi na widok Bena. Byli ze sobą jakiś czas, oboje mają pewność, że łączyło ich coś wyjątkowego. Dwa miesiące temu rozstali się z inicjatywy Bena, lecz...czy to z jego powodu? Dziś Imogine nie potrafi odpowiedzieć na pytanie, które wciąż wraca: dlaczego właściwie się rozstaliśmy? Z mojej czy z jego winy? Ben twierdził, że Imogine się nim bawi, stosuje gierki, w które on nie chce grać. Nigdy jednak nie wyjaśnili sobie niczego. Czy szczera rozmowa ciągnąca się dłuuuugo w noc spowoduje ostateczne rozstanie? Czy może ponownie złączy tę parę?

PREMIERA pierwszego odcinka "Nocki z byłym" w sobotę 3 marca o godz. 20:20.

Powtórka odcinka:

środa, 7 marca, 23:55

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Nowości w nowej "Pani Gadżet"
Następny artykuł:

Nowości w nowej "Pani Gadżet"

tvnpix