Aktualności

Powrót do listy

Kuchnia tajska z Darią Ładochą może zmienić życie wasze i beneficjentów WOŚP

Wiadomości |
Kuchnia tajska z Darią Ładochą może zmienić życie wasze i beneficjentów WOŚP
Daria Ładocha 
Kuchnia tajska zmieniła życie Darii Ładochy. Teraz może zmienić również wasze oraz podopiecznych Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mistrzyni kuchni w ramach akcji Rzeczy Od Serca wystawiła na licytacje warsztaty z kuchni tajskiej ze sobą. Możesz wziąć w nich udział wraz ze znajomymi.

Od lat znane osoby oraz eksperci w swoich dziedzinach włączają się w akcję Rzeczy Od Serca, podczas której licytowane są podarowane przez nich przedmioty lub zaproszenia na wydarzenia. Całość dochodu z aukcji trafia na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Wzięcie udziału w zbiórce pieniędzy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest bardzo ważne również dla Darii Ładochy. Dla mistrzyni kuchni to zawsze wyjątkowy moment w roku. Chętnie bierze udział w akcji Rzeczy Od Serca i stara się, aby przekazywane przez nią na licytacje przedmioty, były wyjątkowe. Takie bez wątpienia są organizowane przez nią warsztaty kuchni tajskiej.

- Bardzo ważne są rzeczy od serca i dla mnie właśnie takie są warsztaty kuchni tajskiej, które kiedyś zmieniły moje życie o 180 stopni. Mam nadzieję, że jakiejś osobie może zmieni to życie, kiedy przekażę na aukcję Rzeczy Od Serca właśnie takie warsztaty kuchni tajskiej - wyjaśniła Daria Ładocha.

Mistrzyni kuchni zapewniła, że o ilości osób biorących udział w warsztatach, a także miejscu oraz dacie, w których się odbędą, zadecyduje zwycięzca licytacji.

- Mamy dwa wyjścia: albo przeprowadzimy te warsztaty online z paczką waszych znajomych, albo poczekamy i jak pandemia zelży to zrobimy je face to face. To zależy od tego, kto wylicytuje. Mam nadzieję, że spotkamy się przy pięknym tajskim stole - zapowiedziała prowadząca program "Patenciary".

Obecnie najwyższa zaproponowana kwota to 20 300 złotych. Aukcja kończy się w niedzielę 14 lutego o godzinie 20. Licytować możecie TUTAJ

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Izabela Janachowska wystawiła na aukcji WOŚP suknię ślubną i swoją pomoc w jej wyborze
Następny artykuł:

Izabela Janachowska wystawiła na aukcji WOŚP suknię ślubną i swoją pomoc w jej wyborze

tvnpix