Aktualności

Powrót do listy

"Dieta czy cud?": gdy zobaczyła na wadze 3 cyfry, postanowiła zdrowo schudnąć. Zrzuciła 50 kilogramów!

Wiadomości |
"Dieta czy cud?": gdy zobaczyła na wadze 3 cyfry, postanowiła zdrowo schudnąć. Zrzuciła 50 kilogramów!
"Dieta czy cud?": gdy zobaczyła na wadze 3 cyfry, postanowiła zdrowo schudnąć. Zrzuciła 50 kilogramów! 
Poznajcie inspirującą historię Magdy, która w 9. odcinku 2. sezonu programu "Dieta czy cud?" opowiedziała, jak udało jej się schudnąć aż 50 kilogramów!

W programie "Dieta czy cud?" pokazujemy Wam historie kobiet, które dzięki silnej woli, samozaparciu i zmianie nawyków shudły i tym samym zmieniły swoje życie. W 9. odcinku 2. sezonu wystąpiła Magda, która schudła aż 50 kilogramów bez pomocy specjalistów!

Jak sama mówi, problem z wagą miała już od dzieciństwa. Jako nastolatka na przemian tyła i chudła. Potrafiła doprowadzić swój organizm na skraj wycieńczenia, żywiąc się tylko jabłkami i wodą. Z tego powodu poroniła pierwszą ciążę. Przed drugą ciążą zaczęła jeść normalnie, co spowodowało efekt jojo i przytycie 30 kilogramów w szybkim tempie. Udało jej się jednak urodzić piękną, zdrową córeczkę. Potem niestety Magda tyła dalej i przytyła kolejne 30 kilogramów. Otyłość powodowała u niej problemy psychiczne. Lekarz wysłał ją w ramach terapii do pracy. Tak trafiła do sanatorium dla dzieci z otyłością.

- Pierwszy raz wtedy weszłam na wagę. Zobaczyłam 3 cyfry, 108 kilogramów i wtedy chyba uświadomiłam sobie, że mam problem - przyznała Magda.

Kobieta całkowicie zmieniła swój styl życia - odrzuciła białe pieczywo, makarony i białą mąkę, wprowadziła do diety więcej warzyw i owoców, zaczęła ćwiczyć.

- Było bardzo źle, bardzo ciężko, zaczęłam od marszobiegów, później trening w domu, na macie. Po 10 minutach padałam, bo organizm się bardzo buntował - wspomina Magda. - Dzisiaj trenuję 4-5 razy w tygodniu po 45 minut i sprawia mi to wielką przyjemność.

W 1,5 roku Magda schudła 50 kilogramów i wagę utrzymuje już od ok. 5 lat. Teraz jest trenerem personalnym i wspiera w innych w dążeniu do wymarzonej wagi.

9. odcinek 2. sezonu programu "Dieta czy cud?" zobaczysz w TVN Style jeszcze w:

środę, 13 maja, 21:40

czwartek 15 maja, 15:10

sobotę, 16 maja, 14:15

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Dieta czy cud?": chudsza Kinga musi wyjść z szafy!
Następny artykuł:

"Dieta czy cud?": chudsza Kinga musi wyjść z szafy!

tvnpix