Aktualności

"Domy z potencjałem" dla dużej rodziny
Domy z potencjałem  

Dziś odwiedzimy piękne Hillsboro w Texasie. Tu właśnie swojego nowego domu poszukują Noah i Jessica wraz z trójką synów. Poprzedni dom stał się dla nich za ciasny, poszukują dużego kilkusetmetrowego domu z czterema sypialniami i ogromną kuchnią. Ważne jest dla nich otoczenie domu: podwórko lub ogród, w którym dzieciaki mogą spędzać czas.

Nasi znajomi: Chip i Jo, niezwykły duet designerów, zostali poproszeni o pomoc w znalezieniu odpowiedniej posiadłości. Pokażą rodzinie Dansby trzy domy. Pierwszy, „Orzechowy dom", który swą nazwę bierze od drzew w ogrodzie, ma 325 m2 powierzchni i pochodzi z lat 20-ch XX w. Drugi zwany „Bliźniakiem" jest starszym (zbudowano go w 1915 roku), gigantycznym domem o powierzchni ponad 400 m2. Te dwa domy wymagają poważnych remontów i przeniesienia kuchni oraz łazienek. Trzeci to „Kolorowy domek marzeń", jak nazwał go Chip - ma ponad 200 m2 powierzchni, pięknie utrzymane drewniane podłogi, ładną kuchnię i wyjątkowe stare schody. To właśnie ten dom najbardziej spodobał się naszej parze projektantów. Czy ich gust „spotka się" z gustem Jessiki i Noaha? Który dom wybiorą?

W dzisiejszym odcinku będziecie też świadkami imprezy - niespodzianki, którą Chip zorganizował dla Jo! Dlaczego była utrzymywana w ścisłej tajemnicy? Co takiego świętował nasz duet niezwykłych projektantów? Koniecznie oglądajcie nasz program i wyjątkową metamorfozę starego domu!

PREMIERA drugiego odcinka "Domów z potencjałem" w niedzielę 11 września o godz. 15:15.

Powtórki odcinka:

wtorek, 13 września, 20:40

środa, 14 września, 16:10

sobota, 17 września, 7:45

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Przez żołądek do serca niespełnionego fryzjera
Następny artykuł:

Przez żołądek do serca niespełnionego fryzjera

tvnpix