Aktualności

"Domy z potencjałem" dla... rodziny z potencjałem
Domy z potencjałem 

Luke i Rachel, młode małżeństwo z maleńką córeczką Helen, szukają domu rodzinnego w pięknych okolicach Woodway. Powinien być obszerny i mieć duże podwórko. Ponieważ Rachel pracuje z domu – konieczny jest też gabinet, najlepiej z przylegającą doń bawialnią dla małej. Nasi nieocenieni projektanci Chip i Jo pokażą trzy piękne posiadłości, a Luke i Rachel będą musieli zdecydować – która stanie się ich domem.

Pierwszy dom pochodzi z 1972 roku i ma 165 m2 powierzchni. Jest bardzo otwarty wewnątrz, wymaga wielu prac remontowych, m.in dodania okien, ale stwarza ogromne możliwości rozbudowy, no i ma... atrakcyjną cenę.

Drugi to 240-metrowy piętrowy dom z 1989 roku. Potrzebuje kosmetycznych poprawek na piętrze i poważniejszego remontu parteru. Aby „nabrał oddechu", trzeba tu zlikwidować kilka ścian, pomyśleć nad nowoczesnymi balustradami, zmienić kolorystykę fasady.

Trzeci dom zwany Taj Mahal powala widokami z okien. Jest usytuowany na wzgórzu - widać stąd całą okolicę. Wewnątrz ma kilka niefortunnych rozwiązań, wymaga więc wielu prac i przebudowy.

Decyzja będzie bardzo trudna, bo każdy z domów wydaje się być gratką i daje duże możliwości. Na który zdecyduje się rodzina? W momencie podejmowania decyzji jeszcze trzyosobowa, w momencie wprowadzania do domu – już powiększona o kolejnego członka!

PREMIERA siódmego odcinka "Domów z potencjałem" w niedzielę 16 października o godz. 15:15.

Powtórki odcinka:

wtorek, 18 października, 20:40

środa, 19 października, 16:10

sobota, 22 października, 7:15

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Kolejny mężczyzna w programie Mai Sablewskiej!
Następny artykuł:

Kolejny mężczyzna w programie Mai Sablewskiej!

tvnpix