Aktualności

"Domy z potencjałem" w mieście
Domy z potencjałem 

Jeff i Sara, młoda para tuż po studiach, szukają swojego pierwszego domu. Są mieszczuchami, więc dom powinien być w centrum miasta, by zapewniał szybki dostęp do pracy, sklepów i kawiarni.

Zależy im na dużym metrażu, otwartych pomieszczeniach, obszernej kuchni, pokaźnym ogródku i – ponieważ planują dzieci – kilku sypialniach oraz miejscu do zabawy. Mają dość duży budżet i swój wyraźny gust i upodobania. Nasza genialna para prowadzących, projektanci: Chip i Joe, pokażą klientom trzy domy. Pierwszy, który od wystroju jednego z pokoi wziął nazwę „domek na plaży", jest średniej wielkości domem z lat 60-tych. Ma wielkie podwórko, na którym można postawić obszerne patio.

Drugi to nieco wiejski w stylu dom, zwany „szkołą", duży, z gankiem i wielkim podwórkiem, na którym rosną stare drzewa. Trzeci, największy, ponad 250-metrowy dom z lat 30-tych, z czerwonymi drzwiami i kolumienkami na froncie. Wszystkie trzy nieruchomości mają masę zalet i wad, zatem decyzja o wyborze tej jednej, wcale nie będzie prosta. Na który z domów zdecydują się Jeff i Sarah? Jaki będzie cel niespodziewanej wizyty rodziców Sary w remontowanym domu? Jesteście ciekawi, jakie odkrycie Chipa obniży koszt remontu o kilka tysięcy dolarów?

PREMIERA czwartego odcinka "Domów z potencjałem" w niedzielę 25 września o godz. 15:15.

Powtórki odcinka:

wtorek, 27 września, 20:40

środa, 28 września, 16:10

sobota, 1 października, 7:45

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Wyjątkowo długi "Pocałunek w ciemno"
Następny artykuł:

Wyjątkowo długi "Pocałunek w ciemno"

tvnpix