Aktualności

Dorota Szelągowska nagrywa nowe odcinki "Tu jest pięknie"!
Zwiastun 4. sezonu "Tu jest pięknie"  Foto: instagram.com/dotindotin
Dorota Szelągowska mimo pandemii koronawirusa wróciła już do pracy. Na Instagramie opublikowała zdjęcie z hotelu, w którym nagrywa nowy odcinek "Tu jest pięknie".

Pandemia koronawirusa spowodowała nie tylko zamknięcie sklepów, hoteli, restauracji czy salonów fryzjerski. Obostrzenia wprowadzone przez rząd objęły także plany zdjęciowe naszych programów. Wszystko powoli jednak wraca do normy, część obiektów hotelowych została już otwarta i na plan swojego programu "Tu jest pięknie" wróciła już Dorota Szelągowska.

- A z powrotu do pracy cieszę się tak! - napisała pod zdjęciem opublikowanym na Instagramie.

Dorota Szelągowska na planie nowych odcinków Tu jest pięknieDorota Szelągowska na planie nowych odcinków Tu jest pięknie
Foto: instagram.com/dotindotin
Jako pierwszy obiekt odwiedzony w nowym sezonie "Tu jest pięknie" ekipa programu wybrała Dwór Dawidy, znajdujący się niedaleko Pasłęka w województwie warmińsko-mazurskim. Na plan Dorota nie musiała daleko jechać, bo od początku pandemii mieszka z rodziną w swoim domu na Warmii:

- Tu wychodzę przed dom i jestem w ogrodzie. Nie martwię się, ile osób przede mną dotykało klamki do drzwi wejściowych i czy teraz już powinniśmy przewietrzyć windę, czy jeszcze nie - mówiła w niedawnym wywiadzie dla magazynu "Viva!". -  Tutaj oddycham. Wychodzę rano na dwór, bo moja córka wstaje o szóstej, i widzę, jak sarny podchodzą blisko domu, przebiega zając. Słyszę, jak wrzeszczą żurawie. Łatwiej mi tutaj skupić się na innych rzeczach niż na tym, co złego dzieje się na świecie.

Jednak wszystko, co dobre, się kończy, a nawet potrafi się znudzić, więc wcale nie dziwimy się, że Dorota zatęskniła już za pracą.

Na naszej antenie możecie obecnie oglądać 4. sezonu programu "Tu jest pięknie". Na nowe odcinki przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Dieta czy cud?": Kinga Zawodnik pójdzie śladami Adele. Osiągnie podobne efekty, jak słynna artystka?
Następny artykuł:

"Dieta czy cud?": Kinga Zawodnik pójdzie śladami Adele. Osiągnie podobne efekty, jak słynna artystka?

tvnpix