Aktualności

powrót do listy

"Dorota was urządzi": Dorota wchodzi w kolorowy okres twórczości?

Wiadomości |
"Dorota was urządzi": Dorota wchodzi w kolorowy okres twórczości?
Dorota was urządzi 

Wielbiciele programu przeżyją szok. To koniec królowania szarości i kredy tablicowej! Dorota stawia na kolor!

26-metrowa kawalerka Igi to najmniejsze z mieszkań w historii programu. Dodatkowo jego właścicielka jest najbardziej zestresowaną uczestniczką, z jaką prowadząca miała do czynienia. Na szczęście jednak, Dorota trafiła na osobę, która rozumie ją jak nikt inny. Po pierwsze Iga ma słabość do bieli i szarości, a po drugie kocha majsterkować. Przerabia meble, które ludzie wyrzucają na śmietnik. Ona daje im drugie życie. Szczególnie upodobała sobie krzesła. Mały składzik w piwnicy jest jednocześnie jej pracownią. Pytanie brzmi – do czego więc potrzebna jest jej pomoc Doroty?

Iga nie umie poradzić sobie z przestrzenią, a bardziej z jej uporządkowaniem. Uważa, że rzeczy w jej mieszkaniu poustawiane są przypadkowo i nie ma w tym wszystkim serca. Mimo że wkłada go mnóstwo w renowację mebli, które wypełniają tę przestrzeń, to nie jest zadowolona z ogólnego efektu i klimatu. Jakie zmiany widziałaby w swojej kawalerce? Wygodne łóżko, duży stół, stonowane kolory w odcieniach szarości oraz klasyczny styl. No i atrakcja dla jej kociego współlokatora. Trzeba przyznać, że w tej edycji ta prośba powtarza się nader często. A Dorota bardzo chętnie ją spełnia, gdyż jej serce jest dla kotów zawsze szeroko otwarte.

Tym razem gospodyni programu zaskoczy wszystkich. Skończyła się era bieli, szarości i czarnej farby tablicowej. Prowadząca program ma kolorowy etap swojej twórczości. Dodatkowo po raz pierwszy podzieli się pracą z bohaterką. Iga będzie musiała odnowić krzesła, które niedokończone stoją w jej piwnicznym składziku. A Dorota z kolei zajmie się przerobieniem komody z sieciówki na piękny, stylowy mebel oraz wymyśli łóżko pełniące jednocześnie funkcję kanapy. 26 metrów kwadratowych nigdy jeszcze nie było tak przestrzenne i dobrze urządzone!

PREMIERA ósmego odcinka "Dorota was urządzi" w sobotę 22 października o godz. 16:45.

Powtórki odcinka:

niedziela, 23 października, 9:15

wtorek, 25 października, 8:25

czwartek, 27 października, 22:55

piątek, 28 października, 17:10

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Sablewska po metamorfozie: "Kolejny potwór wychodzi z tego programu!"
Następny artykuł:

Sablewska po metamorfozie: "Kolejny potwór wychodzi z tego programu!"

tvnpix