Aktualności

powrót do listy

"Dorota was urządzi": małżeństwo, które śpi oddzielnie

Wiadomości |
"Dorota was urządzi": małżeństwo, które śpi oddzielnie
Dorota was urządzi 

Ania i Bartek są szczęśliwym małżeństwem z dwuletnim stażem, ale wspólne mieszkanie dzielą dużo dłużej, bo od ponad sześciu lat. Jednak nawet zalegalizowanie związku nie skłoniło ich do niezbędnych przemeblowań w M2. I nie byłoby nic dziwnego, gdyby nie fakt, że śpią osobno! Ona w salonie na kanapie, on na wąskim łóżku w małym pokoju. Dlaczego tak się stało? Co ich powstrzymywało od tylu lat by zmienić ten stan? Dorota postanowiła rozwiązać tę zagadkę.

W planowaniu wspólnej sypialni oczywiście zostaną uwzględnione ich pasje – fascynacja Bartka lotnictwem oraz miłość Ani do książek i kultury rosyjskiej. Brak przejawów tych zainteresowań w wystroju mieszkania, bardzo zdziwił Dorotę. Jak tłumaczy się przed nią młode małżeństwo? Praktyczność, praktyczność i jeszcze raz praktyczność. No tak być nie może. A gdzie odrobina szaleństwa w tak młodym wieku? Gdzie pożywka dla zmysłu estetyki?

Plan Doroty? Tym razem bardzo trudny w realizacji. W bardzo małym pomieszczeniu, które trzeba optycznie powiększyć, musi znaleźć się miejsce na łóżko, szafę, oraz meble do przechowywania. No i oczywiście na pasję, wyrażoną za pomocą ściennych ozdób. Dorota zaplanowała ogromne łoże w maleńkim pokoju.... Czy to możliwe? W przypadku prowadzącej program, na pewno tak. W końcu nieraz to udowodniła. Chyba nie po raz pierwszy udowadnia ona, że potrafi czynić cuda.

Tym razem będzie jeszcze coś ekstra. Dorota przeobrazi się w panią profesor od snu i przeprowadzi zajęcia ze spania. Na czym będą one polegać? Sprawdźcie sami!

EMISJA czwartego odcinka programu "Dorota was urządzi" w sobotę 8 lipca o godz. 16:45.

Powtórki odcinka:

niedziela, 9 lipca, 9:10

środa, 12 lipca, 21:40

czwartek, 13 lipca,, 23:55

sobota, 15 lipca, 9:45

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Afera fryzjera": salon, w którym jest wszystko, oprócz klientów
Następny artykuł:

"Afera fryzjera": salon, w którym jest wszystko, oprócz klientów

tvnpix