Aktualności

Powrót do listy

Kultowe sceny na 16 lat TVN Style. Dorota Wellman w "Mieście kobiet": "Spadać od mojej macicy!"

Wiadomości |
Kultowe sceny na 16 lat TVN Style. Dorota Wellman w "Mieście kobiet": "Spadać od mojej macicy!"
Dorota Wellman w "Mieście kobiet": "Spadać od mojej macicy!" 
1 sierpnia stacja TVN Style obchodzi swoje 16. urodziny. Z tej okazji przypominamy kultowe sceny z naszych programów. Wśród nich nie mogło zabraknąć tej z programu "Miasto kobiet", w którym Dorota Wellman dobitnie dała do zrozumienia wszystkim, co sądzi o tych, którzy chcą zabronić metody in vitro.

Program "Miasto kobiet" był emitowany od samego początku istnienia stacji TVN Style, a więc od sierpnia 2004 roku, aż do 2015 roku. Przez ten czas kilkukrotnie zmieniała się jego formuła i prowadzące. W tej roli wystąpiły m.in. Beata Sadowska, Marzena Rogalska, Anna Maruszeczko, Anna Czarnecka i Jolanta Pieńkowska. Ostatnimi i chyba najbardziej kojarzonymi z "Miastem kobiet" prowadzącymi były Dorota Wellman i Paulina Młynarska.

Stworzyły duet nie tylko kompetentnych dziennikarek, ale też kobiet z krwi i kości, które czasami dawały się ponieść emocjom. A tych w programie "Miasto kobiet" nigdy nie brakowało... Jednym z tematów 7. odcinka 15. sezonu programu, emitowanego w 2014 roku, było mrożenie zarodków. Obecna w studiu pani doktor próbowała przeforsować opinię, że to nieludzkie, by miliony ludzi (bo tak określiła zarodki) było przechowywanych w lodówkach. Na sugestię, że być może dzięki nim przetrwa gatunek ludzki, bo coraz więcej z nas ma problemy z zajściem w ciążę, pani doktor stwierdziła, że... mężczyźni mogą bardziej dbać o siebie. Wtedy Dorota Wellman wybuchła...!

- Co mnie najbardziej wkurza w wizytach lekarskich? Jak mi k***a lekarz mówi, że mam żyć bez stresu. To mnie tak wyprowadza z równowagi! Jak w ogóle można mówić komuś coś takiego, co we współczesnym świecie się nie da zrobić! - wykrzyczała prowadząca i już nieco spokojniej dodała: - Chciałam powiedzieć jedną rzecz: ja bym nie chciała, żeby się nikt do mojej macicy wtrącał. Nikt! Spadać od mojej macicy!

Zobaczcie fragment "Miasta kobiet", który uznałyśmy za jeden z kultowych momentów i przypominamy go z okazji 16. urodzin TVN Style.Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Ach, ten ślub!": wszystkie twarze leśnych dekoracji 2. sezonu
Następny artykuł:

"Ach, ten ślub!": wszystkie twarze leśnych dekoracji 2. sezonu

tvnpix