Aktualności

Powrót do listy

Dorota Wellman w nowym programie pokaże "Inspirujące kobiety". Poznajcie jedną z nich!

Wiadomości |
Dorota Wellman w nowym programie pokaże "Inspirujące kobiety". Poznajcie jedną z nich!
Dorota Wellman w nowym programie pokaże "Inspirujące kobiety". Poznajcie jedną z nich! 
W poniedziałek 26 kwietnia o 22:25 pokażemy Wam pierwszy odcinek nowego programu Doroty Wellman pt. "Inspirujące kobiety". Byłyśmy z kamerą na planie jednego z odcinków. Zobaczcie, kto będzie jego bohaterką!

Choć z badań wynika, że głośniej i częściej mówi się w mediach o sukcesach mężczyzn, to my jako stacja kobieca chcemy pokazywać Wam kobiety, które robią rzeczy wyjątkowe. Zobaczycie je w nowym programie Doroty Wellman pt. "Inspirujące kobiety", z którym po latach dziennikarka wraca do TVN Style.

- Jeśli ktoś szuka inspirujących kobiet, to my damy takie przykłady na tacy - mówi Dorota. - Panie są w różnym wieku, z różnych miejsc w całej Polsce i robią coś, na co chciałybyśmy zwrócić uwagę. Robią coś wyjątkowego, najczęściej dla innych osób.

Pierwszy odcinek "Inspirujących kobiet" pokażemy w poniedziałek 26 kwietnia o godz. 22:25, a już dziś możecie zobaczyć materiał zrealizowany na planie jednego z odcinków. Jego bohaterką jest 30-latka, Maria Geremek, która udowadnia, że marzenia nie tylko warto realizować, ale że jeśli się chce, to uda się zrealizować nawet te najbardziej szalone.

Marysia jako mała dziewczynka postanowiła, że pojedzie do Afryki zobaczyć dzikie zwierzęta. Choć na początku nikt nie wierzył, że marzenie się ziści, Marysia dopięła swego. Zakochała się w Afryce i jej faunie, ale wyjechała stamtąd z poczuciem, że bez pomocy żyjące tam dzikie zwierzęta wkrótce mogą wyginąć. Już jako weterynarz, z pomocą przyjaciół założyła fundację Make A Change, która organizuje wolontariat i wyjazdy edukacyjne do Namibii.

Marysia działa także w Polsce. We wsi Lipniki na Mazowszu stworzyła Horse Spa - sanatorium dla koni, które są już stare lub potrzebują pomocy weterynaryjnej. To także miejsce, gdzie człowiek, dzięki kontaktowi z tymi pięknymi zwierzętami, może odzyskać równowagę i poczuć siłę.

- Jako fundacja chcemy przekazać młodym ludziom, żeby próbować wyzwania podejmować - mówi Maria Geremek. - Jeżeli mamy nawet jakiś szalony pomysł stworzenia ośrodka rehabilitacji dla koni w Polsce, to jeżeli nie spróbujemy to się nie uda, a jeżeli spróbujemy, to najwyżej może się nie udać.

Przykład Marysi pokazuje, że warto ryzykować i podejmować próby spełniania marzeń. A czego nauczą nas inne "Inspirujące kobiety"? Przekonacie się już wkrótce!

Premiera programu Doroty Wellman 26 kwietnia o 22:25.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Zabawa, relaks i sport z "Panią Gadżet"
Następny artykuł:

Zabawa, relaks i sport z "Panią Gadżet"

tvnpix