Aktualności

powrót do listy

"Eks-tra zmiana": Mąż zostawił ją, bo przestała pasować do niego, mężczyzny sukcesu

Wiadomości |
"Eks-tra zmiana": Mąż zostawił ją, bo przestała pasować do niego, mężczyzny sukcesu
Eks-tra zmiana, Agata Młynarska 

Ania to kolejna bohaterka, z którą spotka się Agata Młynarska. Ania całe życie spędziła z jednym mężczyzną. Poznali się w szkole podstawowej. Zaczęli się spotykać, gdy Ania miała wtedy 17 lat. Rok później zamieszkali razem. Od tamtego czasu byli nierozłączni. Z czasem ich rodzina powiększyła się o syna Filipa. Ania była przekonana, że tworzą fajną, szczęśliwą rodzinę. Z czasem firma, którą prowadził jej mąż rozrosła się, wiązało się to z dużymi pieniędzmi. Jego styl życia bardzo się wtedy zmienił. Ania zauważyła, że przestała pasować do nowego życia swojego męża. Słyszała, że jest gruba, brzydka i nieatrakcyjna. Ania zaczęła w to wszystko wierzyć.

O kryzys w ich małżeństwie zaczęła obwiniać siebie. Chciała się zmienić dla niego, ale nie udało się. W końcu pojawiła się inna kobieta. Mąż o tym, że odchodzi poinformował ją tuż przed wyjściem na spacer z psem. Zamknął drzwi i wyszedł. Ani właśnie wtedy zawalił się cały świat. Wszystko, w co wierzyła. Błagała swojego męża, żeby do niej wrócił. To jednak nigdy się nie stało. Po roku nieudanych prób wystąpiła o rozwód. Postanowiła zacząć nowe życie. Podjęła pierwszą w swoim życiu pracę - jest architektem - i poczuła, że może w końcu coś zacznie się w jej życiu układać. Pomyślała również, że być może spotkanie z Agatą Młynarską pomoże jej uwierzyć we własne siły i w swoją atrakcyjność.

Choć Ania mieszka w wielkim i pięknym domu, nie ma tam kompletnie miejsca dla niej. Nie ma przestrzeni, w której mogłaby się poczuć swobodnie i móc w spokoju popracować. Na pomoc jak zwykle wyruszy architekt - Krzysztof Miruć. To on stworzy wnętrze, w którym Ania będzie mogła kreatywnie pomyśleć i realizować plan rozwoju swojej firmy.

Eksperci od wyglądu zewnętrznego sprawią, że Ania w końcu poczuje się kobieca i atrakcyjna. Tę niezwykłą metamorfozę przyjdzie zobaczyć najbliższa przyjaciółka Ani Magda. A na końcu wyjątkowo – na Agatę Młynarską będzie czekała niespodzianka...

EMISJA 6. odcinka "Eks-tra zmiany" w poniedziałek 4 lutego o godz. 22:25.

Powtórki odcinka:

wtorek, 5 lutego, 13:40

środa, 6 lutego, 21:25

piątek, 8 lutego, 12:40

niedziela, 10 lutego, 14:55

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Proszę podajcie namiary na optyka który dobierał oprawki P. Ani

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   Pomoc | Zasady forum
   Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
   Spała w kącie na materacu, dzięki "Eks-tra zmianie" ma ekstrasalon!
   Następny artykuł:

   Spała w kącie na materacu, dzięki "Eks-tra zmianie" ma ekstrasalon!

   tvnpix