Aktualności

"Gwiazdy prywatnie": Beata Kozidrak
Beata Kozidrak  Foto: East News

Beata Kozidrak jest w najlepszym momencie swojego życia. Po rozwodzie zaczyna nowe życie w stolicy. Nagrała nową płytę "B3", która już pokryła się platyną. Planuje rozbudowę swojego warszawskiego domu z ogrodem. Wszystko po to, aby spędzać w nim dużo czasu z córkami i wnukami, którzy mieszkają nieopodal. Beata pokazała Uli tajemnice, jakie kryje jej legendarna garderoba - jedna z trzech w domu, zabawne prezenty od fanów oraz zdjęcia najbliższych. Przy herbacie na tarasie z widokiem na ogród rozmawiały z Ulą Chincz o życiu i planach związanych z dalszym urządzaniem domu.

Projektowanie przestrzeni mieszkalnej to Beaty pasja. Korzysta z pomocy architekta krajobrazu w ogrodzie i dekoratora wnętrz w domu. Ale wszystkie pomysły na rozwiązania przestrzenne, kolory, nowe gadżety, lampy i obrazy ulubionej malarki jeszcze z Lublina pochodzą od samej wokalistki.

Lubi także organizować przyjęcia. Dobrze gotuje i sama zajmuje się domem. Nadal ma świetną figurę i kondycję, o którą zaczęła niedawno regularnie dbać.

Nigdy jeszcze gwiazda estrady, która już od 40 lat zapełnia sale koncertowe w Polsce i za granicą nie pokazała i nie powiedziała o sobie tak wiele!

EMISJA trzeciego odcinka "Gwiazd prywatnie" w sobotę 20 stycznia o godz. 22:25.

Powtórki odcinka:

niedziela, 21 stycznia, 17:50

poniedziałek, 22 stycznia, 20:40

czwartek, 25 stycznia, 14:40 i 23:40

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Modnie i niedrogo "W dobrym stylu"
Następny artykuł:

Modnie i niedrogo "W dobrym stylu"

tvnpix