Aktualności

"Gwiazdy prywatnie": Dorota Gardias
Zapowiedź 6.odc. "Gwiazd prywatnie" 

Kolejnym gościem Uli Chincz w programie „Gwiazdy prywatnie" będzie znana prezenterka pogody Dorota Gardias. Dorota zaprosiła Ulę do swojego warszawskiego domu z ogrodem na Wilanowie. Jej wielką pasja jest gotowanie. Dlatego sporo czasu spędziły obie w kuchni, zaglądając do szafek i obszernej spiżarni Doroty. Spróbowały też napoju mango lassi z przepisu przywiezionego przez Dorotę prosto z planu „Azja Express".

Pasją Doroty jest też muzyka. Pogodynka ma nawet swój specjalny pokój i profesjonalne gitary, na których uczy się grać. Poproszona przez Ulę, zaprezentowała swoje wokalne możliwości.

Zajrzały także z Dorotą do garderoby, w której jest sporo butów, specjalne szuflady na biżuterię i gotowe, eleganckie zestawy do występów na wizji.

Ponieważ Dorota jest bardzo gościnna, na piętrze domu są dodatkowe pokoje i łazienki. Zdarza się, że przyjaciele wraz z dziećmi zostają u niej na noc po sobotniej biesiadzie w ogrodzie lub na tarasie.

Prezenterka opowiedziała również szczerze Uli o historii sprzed kilku lat, gdy jej dom doszczętnie okradziono.

Dużo pracuje, ale stara się, jak najwięcej czasu spędzać ze swoją córeczką Hanią i partnerem. W pokoju córki są prawdziwe kreacje, godne małej księżniczki. A w salonie Ula odkryła przypadkiem niesamowity strój księżniczki dla samej Doroty!

W domu Dorota lubi wszystko robić sama - łącznie ze sprzątaniem i prasowaniem. Przyznała, że jej partner Krzysztof jest pedantem i porządek w domu to dla niej codzienne wyzwanie.

PREMIERA szóstego odcinka "Gwiazd prywatnie" w sobotę 18 listopada o godz. 22:30.

Powtórki odcinka:

niedziela, 10:55 i 17:50

czwartek, 14:40 i 23:40

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Apetyt na miłość": spacer po ścianie wieżowca
Następny artykuł:

"Apetyt na miłość": spacer po ścianie wieżowca

tvnpix