Aktualności

Powrót do listy

"Gwiazdy prywatnie": najważniejsze miejsce w domu modelki? Garderoba!

Wiadomości |
"Gwiazdy prywatnie": najważniejsze miejsce w domu modelki? Garderoba!
"Gwiazdy prywatnie": najważniejsze miejsce w domu modelki? Garderoba! 
W 1. odcinku nowego sezonu programy "Gwiazdy prywatnie" drzwi swojego nowego mieszkania otworzyła przed nami Karolina Pisarek. 23-latka potwierdziła, że najważniejszym pomieszczeniem w domu modelki jest garderoba. Dlatego ona ma aż dwie!

Karolina Pisarek ma dopiero 23-lata, a już może pochwalić się wieloma spełnionymi marzeniami. Przede wszystkim wykonuje swój wymarzony zawód modelki. Brała udział w wielu pokazach i sesjach fotograficznych na całym świecie, mieszkała i żyła w kilku miejscach. Zwiedziła też sporo krajów i to nie jedynie na planie "Ameryki Express"! Teraz jednak postanowiła się nieco ustatkować, więc kupiła swoje wymarzone mieszkanie w Warszawie.

W 1. odcinku nowego sezonu programu "Gwiazdy prywatnie" zaprosiła nas w swoje progi. Pokazała nam świeżo urządzone, bardzo nowoczesne i bardzo designerskie mieszkanie. Gdy o nim opowiadała, widać było, jak dobrze się tu czuje. - To moje pierwsze mieszkanie i jest to mieszkanie moich marzeń. Jestem najszczęśliwsza na świecie! – przyznała. - Nie zdawałam sobie wcześniej sprawy, jak zakup takiego mieszkania może wpłynąć na moją psychikę, moją postawę, moją kobiecość – dodała. – Czuję, że kwitnę!

To lokum naprawdę robi wrażenie! Karolina Pisarek pokazała nam każdy jego kąt, potwierdziła też, że w domu modelki najważniejszym pomieszczeniem nie jest salon czy sypialnia, a garderoba. Właśnie dlatego ona ma aż dwie! – Pracuję w modzie, to jest dla mnie bardzo ważne – wyjaśniła. Ale jej zainteresowanie modą wiąże się nie tylko z jej pracą. – Nie będę ukrywać: jestem miłośniczką mody. Ciuchów, butów… - wymieniała. – To, jak wygląda moja garderoba dzisiaj, zawsze było moim marzeniem.

Garderoba to nie tylko szafy, półki oraz wieszaki. To przede wszystkim buty oraz ubrania, które się w niej znajdują. W programie "Gwiazdy prywatnie" Karolina Pisarek pokazała nam sukienkę wygraną w programie "Top Model". 23-latka brała udział w 5. edycji tego programu. Zajęła 2. miejsce, ustępując jedynie Radosławowi Pestce.

1. odcinek "Gwiazd prywatnie" zobaczycie jeszcze w:

wtorek, 8 września, 16:55

środa, 9 września, 20:10

czwartek, 10 września, 15:10

niedziela, 13 września, 17:30

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Gwiazdy prywatnie": by spełnić marzenia, w 2 miesiące Karolina Pisarek schudła 8 kilogramów
Następny artykuł:

"Gwiazdy prywatnie": by spełnić marzenia, w 2 miesiące Karolina Pisarek schudła 8 kilogramów

tvnpix