Aktualności

"Gwiazdy prywatnie": Matteo Brunetti
"Gwiazdy prywatnie": Matteo Brunetti 
W kolejnym odcinku programu "Gwiazdy prywatnie" odwiedzimy finalistę szóstej edycji programu "MasterChef". Zobaczcie jak mieszka Matteo Brunetti!

Matteo urodził i wychował się we Włoszech. Jego mama jest Polką, a tata Włochem. Udany występ w polskiej edycji MasterChefa zmienił życie młodego rzymianina i zatrzymał go w Polsce na dłużej. Matteo nie ma wykształcenia kulinarnego. Zamiłowanie do gotowania wyniósł z domu. Uczył się od najlepszych, czyli od swojej mamy oraz babć – włoskiej i polskiej. Dziś z zaangażowaniem pokazuje, jak połączyć polską i włoską tradycję w trakcie gotowania i jak doceniać każdą z nich z osobna.

Mieszkanie Matteo jest niewielkie, najważniejsza jest dla niego przestrzeń do gotowania. Kuchnia jest sercem domu. Kryją się w niej różnorodne produkty, z których powstają wyśmienite dania. Matteo pokaże czego nie może zabraknąć w jego lodówce, podzieli się wskazówkami jak zapanować nad kuchennym chaosem, zdradzi sekrety włoskiej kuchni oraz wymieni największe grzechy kulinarne Polaków.

Matteo jest typowym Włochem. Budzi go zapach kawy, uwielbia jedzenie, a moda jest dla niego świętością. Kucharz opowie o swoich słabościach do skórzanych butów i sygnetów. Kochający modę i gotowanie Włoch pokaże dodatkowe zastosowanie wyposażenia swojej garderoby, które wykorzystuje jako tło do zdjęć kulinarnych.

Pasje Matteo trudno zliczyć na palcach jednej ręki – gotowanie, sport, muzyka, gra na perkusji, moda i projektowanie biżuterii.

W naszym programie nie tylko zobaczycie jak mieszka finalista szóstej edycji programu "MasterChef", ale także dowiecie się co jest „świętym napojem" Włochów, poznacie historię parmezanu od rudych krów, przekonacie się jaka cukinia jest najsmaczniejsza oraz jakie są korzyści z mieszkania w niewielkim mieszkaniu. Oglądajcie kolejny odcinek „Gwiazd Prywatnie"!

PREMIERA 6. odcinka "Gwiazd prywatnie" w poniedziałek 12 października o godz. 22:25.

Powtórki odcinka:

wtorek, 13 października, 16:55

środa, 14 października, 19:55

czwartek, 15 października, 14:55

niedziela, 18 października, 17:30

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Pary młode ponad miarę": płaskie buty do sukni ślubnej? Wygodny i praktyczny wybór
Następny artykuł:

"Pary młode ponad miarę": płaskie buty do sukni ślubnej? Wygodny i praktyczny wybór

tvnpix