Aktualności

"Gwiazdy prywatnie": Monika Pyrek
Fragment 7. odc. "Gwiazd prywatnie" 

Kolejną bohaterką programu „Gwiazdy prywatnie" będzie słynna polska lekkoatletka Monika Pyrek. Najlepsza polska tyczkarka, medalistka olimpijska i matka dwóch synów- 5-letniego Grzesia i dwumiesięcznego Juliana, mieszka z rodziną w Szczecinie, na osiedlu Pogodno, w pięknym starym domu z lat 20-tych.

Jej mąż Norbert jest także jej menedżerem. Monika urodziła się w Gdyni, a Norbert w Poznaniu. Mimo to Szczecin stał się ich domem. Tu przeniósł się trener Moniki i ona za nim, a później dołączył i Norbert. Wiele musieli poświęcić dla swojej miłości, bo gdy się poznali oboje byli w innych związkach. Pobrali się w 2010 roku i od tej pory już się nie rozstają.

Wystrój domu projektowała Monika, ale wszystkiego dopilnowywał Norbert. Gdy kończył się remont domu, trwała emisja XII edycji "Tańca z gwiazdami", którą Monika wygrała. Wróciła do nowego mieszkania, gdzie na ścianach króluje kolekcja grafiki i fotografii współczesnej męża.

Salon otwarty na kuchnię utrzymany jest w jasnoszarych kolorach. W ogromnych kuchennych szufladach są także skarby syna Moniki- Grzesia, który dzielnie towarzyszył mamie w oprowadzaniu po domu Uli. Gotuje głównie Norbert. Bardzo to lubi. Kolekcja książek kucharskim sugeruje, że wszyscy w rodzinie starają się zdrowo jeść, korzystając także z przepisów wegańskich.

Grześ pokazał Uli foremki na żelki, które rodzice robią dla niego w domu i kilka skarbów ukrytych w jego pokoju, takich jak rakieta kosmiczna, czy ulubiony samochód - śmieciarka.

W sypialni rodziców stoi łóżeczko Juliana. Młodszy brat niebawem dołączy do pokoju Grzesia, gdzie stanie piętrowe łóżeczko dla braci.

Wszystko w domu podporządkowane jest życiu rodzinnemu - w stylowej, współczesnej łazience królują zabawki do kąpieli Grzesia. Stłuczony abażur i uszkodzone szkło w fotografii wiszącej w salonie ciągle czekają na naprawę, bo są ważniejsze sprawy. Monika jest zajęta pracą w swojej fundacji i wychowaniem dwójki synów, więc ma mało czasu. Ale stara się być zadbaną i pogodną mamą. W domu najważniejsze są dzieci i ich bezpieczeństwo.

Zapraszamy na pogodny, rodzinny odcinek „Gwiazd prywatnie" z Moniką Pyrek i jej rodziną.

PREMIERA siódmego odcinka "Gwiazd prywatnie" w niedzielę 15 kwietnia o godz. 17:45.

Powtórki odcinka:

czwartek, 19 kwietnia, 14:20 i 22:55

piątek, 20 kwietnia, 17:25

niedziela, 22 kwietnia, 9:30

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Pogrzeb w "Terapii dla par"!
Następny artykuł:

Pogrzeb w "Terapii dla par"!

tvnpix