Aktualności

"Idealna niania" dla księżniczki
 

Renata i Jacek są parą od czasów liceum. Początkowo mieszkali w Lipsku, niedawno przeprowadzili się do podwarszawskiego Piaseczna, kilka miesięcy temu wybudowali wymarzony dom.

Mają 2-letnią Magdę, oczko w głowie i największy skarb rodziców, która rządzi w domu, ale potrafi być też grzecznym i miłym dzieckiem. Dziewczynka jest nieufna w stosunku do obcych. Jest też bardzo ostrożna – wie, że nie należy bawić się ostrymi i niebezpiecznymi przedmiotami. Magda jest rozpieszczana przez rodziców; oni sami wiedzą o tym ale uważają, że córeczka jest jeszcze za mała na kary i obowiązki. Dziewczynka uwielbia psy i rodzice chcą w najbliższym czasie spełnić jej marzenie o czworonożnym przyjacielu. Dużym problemem jest brak apetytu u Magdy. Jacek twierdzi, że czasami dosłownie trzeba ją zmuszać, żeby czegokolwiek spróbowała.

Renata i Jacek szukają dla swojej księżniczki niani idealnej. Powinna być w średnim wieku, z doświadczeniem życiowym i własnymi, odchowanymi już dziećmi. Musi być ciepła i miła. Oczekują, że nauczy Madzię samodzielności i będzie się z nią bawiła w kreatywne, rozwojowe zabawy. Marzą, aby nauczyła dziewczynkę korzystania z nocnika. Czy pomimo tych wygórowanych oczekiwań uda im się znaleźć idealną opiekunkę dla Magdy? Przekonajcie się sami!

EMISJA 9. odcinka "Idealnej niani" we wtorek 13 sierpnia o godz. 21:45.

Powtórki odcinka:

czwartek, 15 sierpnia, 18:50

sobota, 17 sierpnia, 10:35

poniedziałek, 19 sierpnia, 9:05 i 17:05

Komentarze (2)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Uwodzenie w "Mieście kobiet"
Następny artykuł:

Uwodzenie w "Mieście kobiet"

tvnpix