Aktualności

"Idealna niania" dla niesfornego Kazia
Idealna niania 

Berenika i Robert mieszkają na warszawskim Mokotowie i wspólnie wychowują 5-letniego Kazia. Mimo że chłopiec chodzi do przedszkola, rodzice potrzebują kogoś, kto się nim zajmie do momentu powrotu Bereniki z pracy.

Kazio jest gadatliwym, uśmiechniętym, ale nieco roztrzepanym chłopcem. Lubi grać z tatą w piłkę nożną i puszczać bańki. Jednak to, co Kazio kocha najbardziej na świecie to gry na telefonie komórkowym mamy. Gdyby mógł, grałby na nim dzień i noc. Kazio jest nietypowym chłopcem. Nie interesują go samochody. Lubi za to budować tory, sprzątać albo pomagać rodzicom w kuchni. Według Bereniki i Roberta, Kazio jako jedyne dziecko w rodzinie jest bardzo przez wszystkich rozpieszczany.

Berenika nie uważa się za dobrą mamę. Dość często traci cierpliwośc i krzyczy na synka. Robert uwielbia spędzać czas z synem, nie jest to niestety możliwe tak często, jakby sobie tego życzył, ze względu na jego pracę.

Rodzice szukają osoby z twardą ręką, konsekwentnej i stanowczej, która będzie w stanie okiełznać temperament Kazia. Ważne, żeby niania miała doświadczenie w pracy z dziećmi. Zbyt młoda osoba nie wchodzi w rachubę. Ze względu na nieobecność Roberta, Berenika poprosiła o pomoc w wyborze niani swoją wieloletnią przyjaciółkę Kasię, która zna Kazia od momentu urodzenia i która często opiekuje się nim, gdy Berenika musi zostac dłużej w pracy. Czy uda im się znaleźć idealną opiekunkę dla Kazia? A może będzie to opiekun? Kto zaskarbi sobie sympatię niesfornego chłopca? Tego wszystkiego dowiecie się, oglądając kolejny odcinek "Idealnej niani"!

EMISJA trzeciego odcinka "Idealnej niani" we wtorek 17 grudnia o godz. 21:40.

Powtórki odcinka:

środa, 18 grudnia, 13:05

czwartek, 19 grudnia, 16:30

piątek, 20 grudnia, 13:00

niedziela, 22 grudnia, 10:05

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Kamil Durczok "W roli głównej"
Następny artykuł:

Kamil Durczok "W roli głównej"

tvnpix