Aktualności

"Idealna niania" dla pięciu dziewczynek
Idealna niania 

Zosia i Jarek są rodzicami pięciu uroczych, ale zarazem niesfornych dziewczynek: 8-letniej Marysi, 6,5-letniej Jadzi, 5-letniej Janinki, 3-letniej Anielki oraz 8-miesięcznej Frani. Zosia i Jarek przyznają, że nie planowali tak licznej rodziny. Dzisiaj są jednak bardzo wdzięczni losowi za tak wesołą gromadkę. Cała siódemka tworzy bardzo zgrany team.

Zosia skończyła studia na AWF-ie, otworzyła przewód doktorski. Jednak pojawienie się dzieci na świecie sprawiło, że postanowiła zająć się wychowywaniem dziewczynek. Jarek prowadzi własną firmę. Relacja taty z dziewczynkami jest wyjątkowa, są sobie bardzo bliscy, jego zasada to wychowanie poprzez przygodę. Zosia podziwia w mężu to, że nawet jak jest bardzo zmęczony, to zajmuje się dziewczynkami, żeby ona mogła chwilę odpocząć.

Marysia jest najstarszą i najbardziej odpowiedzialną ze wszystkich sióstr, pomaga mamie, opiekując się młodszymi dziewczynkami. Najbardziej przyjaźni się ze swoją o 2 lata młodszą siostrą Jadzią, z którą dzieli pokój. Jadzia jest najbardziej nieśmiała i zamknięta w sobie. Natomiast 5-letnia Janinka jest bardzo otwartym i emocjonalnym dzieckiem. To ona prawi mamie najpiękniejsze komplementy. Anielka to mała gaduła i psotka, 8-miesięczna Frania jest maskotką całej rodziny.

Wychowywanie pięciu dziewczynek jest nie lada wyzwaniem dla obojga rodziców. Główna metodą wychowawczą, jaką stosują rodzice, jest zaufanie i pełna swoboda. Zosia i Jarek wychodzą z założenia, że i tak nie są w stanie mieć całej piątki na oku, dlatego dzieci robią to, na co mają ochotę. Ten system sprawdził się w domu rodziny Kleczek w 100%, ponieważ dziewczynki są bardzo samodzielne i zdyscyplinowane. Poza tym opiekują się sobą nawzajem.

Po wielu latach zajmowania się dziećmi Zosia postanowiła wrócić do pracy. Bardzo kocha swoje córki, ale jednocześnie tęskni za kontaktem z innymi ludźmi, dlatego ona i jej mąż postanowili znaleźć nianię dla swoich pięciu pociech. Według Zosi i Jarka niania nie musi być osobą wykształconą. Najważniejsze, żeby złapała dobry kontakt z dziewczynkami i żeby dzieci dobrze czuły się w jej towarzystwie. Nie chcieliby niani nadopiekuńczej, ponieważ dziewczynki są przyzwyczajone do pełnej swobody. Niania powinna skupić się głównie na zabawie z dziećmi. Czy Zosi i Jarkowi uda się znaleźć "Idealną nianię", która będzie w stanie właściwie zaopiekować się piątką dzieci?

EMISJA szóstego odcinka "Idealnej niani" we wtorek 7 stycznia o godz. 21:55.

Powtórki odcinka:

piątek, 10 stycznia, 17:50

niedziela, 12 stycznia, 10:00

poniedziałek, 13 stycznia, 10:50

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"W roli głównej": Martyna Wojciechowska
Następny artykuł:

"W roli głównej": Martyna Wojciechowska

tvnpix