Aktualności

"Idealna niania" dla trójki pociech
Zwiastun 7. odcinka "Idealnej niani" 

Krzysiek i Edyta są licealną parą. Pobrali się 11 lat temu i mają trójkę dzieciaków. Hania ma 6 lat i jest spokojną, cichutką dziewczynką. 4-letni Filip to wulkan energii i niezmordowany poszukiwacz domowych przygód. Pod wpływem jego zaczepiania i figli nawet w spokojną Hanię wstępuje diabełek. Półtoraroczny Olek to rodzinna maskotka, która od niedawna poznaje świat na dwóch nogach. Jego ulubioną zabawą jest wspinanie się po schodach.

Rodzice tej trójki muszą mieć non stop "oczy dookoła głowy". Edyta od 6 lat jest na urlopie wychowawczym, ale coraz częściej myśli o powrocie do pracy. Nie z powodów finansowych, ale dlatego, że po prostu za pracą tęskni. Przed narodzinami dzieci pracowała w biurze podróży i bardzo swoją pracę lubiła. Szczególnie za to, że zapewniała jej stały kontakt z ludźmi.

Krzysiek pracuje w dużej korporacji i czas dla rodziny ma praktycznie tylko w weekendy. Jako „dochodzący” tata jest mniej wymagający i konsekwentny od Edyty. Rodzice nie mają sprecyzowanych wymagań co do niani – ważne, żeby złapała kontakt z dziećmi i była dla nich dobra. Przekonajcie się, czy Krzysiek i Edyta znajdą odpowiednią opiekunkę dla swoich pociech.

EMISJA siódmego odcinka "Idealnej niani" we wtorek 30 lipca o 21:45.

Powtórki odcinka:

piątek, 2 sierpnia, 18:50

sobota, 3 sierpnia, 10:45

poniedziałek, 5 sierpnia, 10:10

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Bosacka o ziołach i odświeżaczach powietrza
Następny artykuł:

Bosacka o ziołach i odświeżaczach powietrza

tvnpix