Aktualności

"Idealna niania" dla trzech córek
Idealna niania 

Karolina i Kuba wychowują trzy córeczki – 5-letnią Jagodę, 3-letnią Gabrysię i 2-letnią Millę. Kuba jest przedstawicielem handlowym w firmie farmaceutycznej, a Karolina prowadzi własny salon fryzjerski. Ponieważ praca pochłania obojgu mnóstwo czasu, poszukują niani, która troszkę ich odciąży. Do tej pory pomagała im babcia dziewczynek, ale znalazła pracę, więc nie może poświęcać im tyle czasu, ile potrzebują.

Dziewczynki bardzo się różnią między sobą charakterologicznie. Najstarsza Jagoda bardzo szybko się rozwija i chciałaby już robić to, co jej starsze koleżanki. Marzy o tym, żeby już pójść do szkoły, aby uczyć się czytać, pisać i liczyć. Gabrysia jest bardzo żywym dzieckiem, wszędzie jej pełno i ma milion szalonych  pomysłów na minutę. Rodzice się śmieją, że najwyraźniej Gabrysia miała być chłopcem. Najmłodsza Milla jest najspokojniejszą z dziewczynek. Nie potrafi się mocno złościć, lubi się tulić do rodziców. Bywa, że wystraszona unika szaleństw starszych sióstr.

W tygodniu więcej czasu z dziewczynkami spędza Kuba. To on rano przygotowuje dziewczynki – ubiera je, myje i robi śniadanie. Ponieważ wcześniej niż Karolina kończy pracę, również wieczorami to raczej tata zajmuje się dziewczynkami. Karolina za to poświęca rodzinie weekendy. Wtedy jest czas na wspólne spędzanie czasu i rodzinne zabawy. Karolina i Kuba starają się wychowywać dzieci w rozsądny sposób. Nie są zwolennikami bezstresowego wychowania. Uważają, że od dzieci trzeba wymagać, ale nie można oczywiście przesadzać.

Niania, której szukają, powinna być ciepła i życzliwa dzieciom. Chcieliby, żeby była dla dziewczynek jak babcia. Musi to być osoba odpowiedzialna, kreatywna, która będzie się bawić z dziećmi, a nie usiądzie na kanapie i będzie czytać gazetę. Nie wykluczają mężczyzny jako opiekuna dla dziewczynek, ale zgodnie podkreślają, że musiałby mieć „to coś", żeby ich przekonać do siebie.

Czy któraś z kandydatek spełni pokładane w niej nadzieje? Tego wszystkiego dowiecie się, oglądając kolejny odcinek "Idealnej niani".

PREMIERA trzynastego odcinka "Idealnej niani" we wtorek 26 listopada o godz. 21:40.

Powtórki odcinka:

środa, 27 listopada, 13:10

czwartek, 28 listopada, 16:25

piątek, 29 listopada, 12:55

niedziela, 1 grudnia, 10:05

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Krupa rozdaje kalendarze z rozbieranymi zdjęciami
Następny artykuł:

Krupa rozdaje kalendarze z rozbieranymi zdjęciami

tvnpix