Aktualności

"Idealna niania" znów poszukiwana!
Idealna niania 

Agnieszka i Marcin są „nowoczesną” parą. On zajmuje się wszystkim, co ekstremalne i niebezpieczne, a ona porzuciła pracę w korporacji, żeby realizować swoje marzenia i zajęła się projektowaniem ubrań. Mają dwóch synów – 10-letniego Gustawa i 7-letniego Mateusza – urwisów o totalnie różnych charakterach. Gucio jest spokojnym, grzecznym i delikatnym chłopcem. Nie przepada za sportem za to bardzo lubi obserwować ptaki. Mati to jego przeciwieństwo - łobuziak, cwaniak i leniuch. Chłopców łączy to, że uwielbiają skakać na trampolinie i urządzać bitwy na jedzenie.

Ponieważ Marcin – jako instruktor narciarstwa często wyjeżdża, Agnieszce często towarzyszy i pomaga w sprawach domowych Ewa – przyjaciółka z dzieciństwa. Gdy Aga jest w pracy a jej mąż w delegacji, to ona zajmuje się chłopcami. Ewa zna chłopców odkąd się urodzili, dlatego to właśnie ją Agnieszka poprosiła o pomoc w wyborze niani dla swoich synów.

Agnieszka i Marcin nie mają sprecyzowanych wymagań co do niani. Jednakże woleliby osobę na tyle młodą, by była w stanie ogarnąć dwóch rozbiegających się na wszystkie strony świata urwisów. W związku z tym, że rodzina mieszka na wsi, Aga chciałaby, żeby niania miała prawo jazdy i w razie potrzeby odebrała chłopców ze szkoły lub zawiozła ich na zajęcia dodatkowe.

Idealna niania powinna zagonić Gucia do odrabiania lekcji, a w tym czasie tak zorganizować Matiemu czas tak, żeby nie przeszkadzał swojemu bratu. Czy uda się taką znaleźć? Zobaczcie pierwszy odcinek nowego sezonu "Idealnej niani'!

EMISJA 1. odcinka nowego sezonu "Idealnej niani" we wtorek 3 września o godz. 21:40.

Powtórki odcinka:

środa, 4 grudnia, 13:05

czwartek, 5 grudnia, 16:25

piątek, 6 grudnia, 13:15

niedziela, 8 grudnia, 10:05

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Niezłe ciacho w "Wiem, co jem"
Następny artykuł:

Niezłe ciacho w "Wiem, co jem"

tvnpix