Aktualności

Powrót do listy

TVN STYLE INSPIRUJE! Panel dyskusyjny "Inspirujące kobiety" na konferencji See Bloggers poprowadzi Dorota Wellman

Wiadomości |
TVN STYLE INSPIRUJE! Panel dyskusyjny "Inspirujące kobiety" na konferencji See Bloggers poprowadzi Dorota Wellman
See Bbloggers  
TVN Style jest kobietą. Od lat towarzyszy swoim widzkom na różnych etapach ich życia. To miejsce, w którym wszyscy mogą poczuć się akceptowani i wspierani. Inspirujące bohaterki spoza pierwszych stron gazet, ważne tematy poruszające opinię publiczną, podróże,

W tym roku na konferencji See Bloggers specjalny panel TVN Style poprowadzi Dorota Wellman. Już 6 lipca na antenie stacji kolejny, premierowy sezon jej programu  “Inspirujące kobiety”.

Dziennikarka, tak jak w programie, odkryje przed uczestnikami sylwetki niezwykłych Polek, które mają odwagę zmieniać świat, nie tylko ten wielki, ale też własny. Jedną z jej gościń będzie była policjantka Alicja Szczepańska nazywana “Żyletą”, która w trakcie służby zajmowała się zbrodniami, gwałtami oraz rozpracowywaniem grup przestępczych.

Druga z nich to pastorka Monika Zuber, która uważa, że “kobiety są boskie” i robi wszystko, żeby je wspierać i budować w nich poczucie własnej wartości.

To nie wszystko! Zaproszenie TVN Style przyjęła także Ane Piżl, ratownica medyczna i edukatorka, która mówi o równości i uważności w kontekście języka inkluzywnego. Towarzyszyć jej będzie Dominika Rossa - ekspertka w dziedzinie komunikacji interpersonalnej i marketingowej.

 

See Bloggers Łódź to największy festiwal dla influencerów w Polsce. TVN Style po raz kolejny jest patronem medialnym tego wydarzenia. Prelegentami poprzedniej edycji byli m.in. Małgorzata Ohme, Ula Hincz, Magda Mołek, Martyna Wojciechowska.

 

Program "Inspirujące kobiety" na antenie TVN Style od 3. lipca. Wszystkie odcinki poprzedniego sezonu dostępne na player.pl.


Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
ZGŁOŚ SIĘ DO PROGRAMU "SALON SUKIEN ŚLUBNYCH"!
Następny artykuł:

ZGŁOŚ SIĘ DO PROGRAMU "SALON SUKIEN ŚLUBNYCH"!

tvnpix