Aktualności

Powrót do listy

Izabela Janachowska zachwycona byciem mamą. "To jest wow!"

Wiadomości |
Izabela Janachowska zachwycona byciem mamą. "To jest wow!"
Izabela Janachowska pokazała synka i jego pokój w telewizji 

Izabela Janachowska, prowadząca w TVN Style programy o tematyce ślubnej i młoda mama, jeszcze w wyemitowanym w ubiegłym roku odcinku "Kulis Sławy EXTRA" ze swoim udziałem mówiła, że na razie nie chce mieć dzieci.

- Ja od dziecka mówiłam, że nigdy nie będę miała dzieci (...)  Teraz chyba mi się to zmienia. Nie wiem, czy przyszło to z wiekiem, czy z odpowiednim mężczyzną u boku. Myślę, że mimo tego że jest nam cudownie razem tylko we dwoje, to dziecko mogłoby być fajnym dopełnieniem naszej relacji. Ale z tym macierzyństwem jeszcze trochę zwlekam, bo chciałabym siebie realizować i chciałabym być fajną mamą dla tego dziecka, a na razie myślę, że będzie ciężko to połączyć, ale jeśli taka sytuacja się przydarzy, to zrobię wszystko, żeby i w pracy się zgadzało i żeby dziecko było szczęśliwe.

"Kulisy sławy EXTRA": Janachowska i Jabłoński o swoim małżeństwie
"Kulisy sławy EXTRA": Janachowska i Jabłoński o swoim małżeństwie
Informację o ciąży Iza i jej mąż Krzysztof Jabłoński ogłosili w styczniu, a już 10 maja przywitali na świecie małego Christophera Alexandra. Synek zaskoczył nieco rodziców, bo urodził się sporo przed terminem, ale na szczęście całkowicie zdrowy.

Izabela od początku pokazuje dziecko na swoim profilu na Instagramie. W nowym wydaniu magazynu "Viva!" tłumaczy, dlaczego nie poszła w ślady innych gwiazd, które chronią prywatność dziecka.

- Nie rozumiem, dlaczego ludzie nie pokazują dzieci. My z mężem też zastanawialiśmy się, czy pokazywać twarz naszego synka w social mediach. W sumie dlaczego nie? On jest częścią mojego życia, częścią mojego męża, mnie, jest naszą wielką radością i dumą i dla mnie takie koncentrowanie się na niepokazywaniu dziecka jest kłopotem. Poza tym uważam, że jest dużo ładniejszych części ciała u dziecka niż tył główki - mówi ze śmiechem Iza w wywiadzie.

Izabela Janachowska z synkiem, Christopherem AlexandremIzabela Janachowska z synkiem, Christopherem Alexandrem
Foto: instagram.com/izabelajanachowska

Choć Christopher ma dopiero niecałe 3 miesiące, Iza już wróciła do pracy przy swoim portalu ślubnym, nowej kolekcji sukien ślubnych i planerze panny młodej. Stara się jednak jak najwięcej czasu spędzać z synkiem.

- Wiem, że każda sekunda z naszym synem jest dla niej ważna, ale mamy teraz tyle projektów, że Iza nie mogła sobie pozwolić na długi urlop macierzyński - mówi w tym samym wywiadzie Krzysztof Jabłoński.

- Mnie się po porodzie wszystko zmieniło. Przed porodem byłam bardziej wyluzowana. Czas z nim jest jednak tak cenny, że jak myślę, że miałabym go oddać w ręce niani, wolę się przemęczyć, nie pójść, nie załatwić, nie spotkać się - tłumaczy Iza. - Wydawało mi się, że macierzyństwo nie wpisuje się w schemat życia tancerki. Twierdziłam, że nie będę miała dzieci. A teraz mam synka i to jest... wow! (...) Wiele rzeczy funkcjonuje tak, jak funkcjonowało. Natomiast nie spodziewałam się, że dziecko da mi tyle radości.

Cały wywiad z Izabelą Janachowską i jej mężem Krzysztofem Jabłońskim znajdziecie w najnowszym numerze "Vivy!" z dwoma okładkami.

1. okładka "Vivy!" z Izabelą Janachowską i jej synkiem Christopherem Alexandrem 1. okładka "Vivy!" z Izabelą Janachowską i jej synkiem Christopherem Alexandrem
Foto: instagram.com/izabelajanachowska
2. okładka "Vivy!" z Izabelą Janachowską i jej synkiem Christopherem Alexandrem 2. okładka "Vivy!" z Izabelą Janachowską i jej synkiem Christopherem Alexandrem

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Izabela Janachowska z synkiem na dwóch okładkach nowej "Vivy!"
Następny artykuł:

Izabela Janachowska z synkiem na dwóch okładkach nowej "Vivy!"

tvnpix