Aktualności

Powrót do listy

Izabela Janachowska wypuściła swoją własną aplikację dla planujących ślub!

Wiadomości |
Izabela Janachowska wypuściła swoją własną aplikację dla planujących ślub!
Izabela Janachowska przygotowuje aplikację dla panien młodych!  Foto: mat. prasowe
W Walentynki wystartowała długo oczekiwana przez wszystkie panny młode i zapowiadana od dłuższego czasu przez Izabelę Janachowską jej aplikacja dla planujących ślub.

14 lutego w Walentynki wystartowała bezpłatna aplikacja ślubna Wedding Dream APP, na którą czekały wszystkie panny młode. Teraz każdy będzie mógł zaplanować idealny ślub i wesele z najlepszą ekspertką w tej dziedzinie - Izabelą Janachowską.

Aplikacja Wedding Dream APP to odpowiedź Izabeli Janachowskiej na wszystkie prośby panien młodych, które marzą, żeby najlepsza w Polsce ekspertka od ślubów, pomogła im zaplanować ten najpiękniejszy dzień w życiu. Aplikacja jest bezpłatna. Każdy może ją zainstalować na swoim telefonie czy komputerze i korzystać z niej w dowolnej chwili. Wystarczy wejść na stronę weddingdream.app

Co znajduje się w aplikacji?

W aplikacji znajdziecie dokładnie opracowany harmonogram organizacji ślubu. Krok po kroku Izabela Janachowska, za pomocą specjalnie nagranych eksperckich filmów i innych narzędzi,przeprowadzi parę młodą przez całe ślubne przygotowania. Na każdym etapie przygotowań podpowie, co robić i o czym warto pamiętać. Dzięki temu w tym szczególnym dniu wszystko będzie zapięte na ostatni guzik.

Ważne spotkania i terminy będzie można zapisać w specjalnie stworzonym kalendarzu, a kontakty do osób, które będą pracować przy organizacji ślubu i wesela znajdą swoje miejsce w zakładce Moi podwykonawcy.

Większość par, które rozpoczęły już ślubne przygotowania wie z pewnością, że stworzenie budżetu, listy gości a następnie planu stołów to spore wyzwania w trakcie ślubnych przygotowań. Dlatego Izabela Janachowska stworzyła miejsce, dzięki któremu zarządzanie finansami stanie się wręcz intuicyjne, a jeden rzut oka pozwoli sprawdzić, którzy goście potwierdzili obecność, komu potrzebny będzie nocleg i czy na przyjęciu pojawią się dzieci.

W aplikacji Wedding Dream APP obok wielu filmów z poradami Izabeli Janachowskiej, narzędzi do planowania i innych innowacyjnych rozwiązań, przyszłe pary młode znajdą mnóstwo artykułów poradniczych. Dodatkowo będą mogli skorzystać z listy polecanych usługodawców oraz produktów, które mogą okazać się pomocne w trakcie ślubnych przygotowań.

Twórcy zapowiadają, że aplikacja będzie rozwijać się zgodnie z potrzebami Użytkowników. W przyszłości mają pojawić się w niej kolejne funkcje i przy każdej aktualizacji będzie zaskakiwać czymś nowym i przyjemnym.

Zobaczcie, co mówiła nam o aplikacji Izabela Janachowska na otwarciu swojego showroomu:

Izabela Janachowska przygotowuje aplikację dla panien młodych!
Izabela Janachowska przygotowuje aplikację dla panien młodych!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Sztuka mięsa": wieprzowina w wersji light
Następny artykuł:

"Sztuka mięsa": wieprzowina w wersji light

tvnpix