Aktualności

Powrót do listy

Jak poprawić sobie humor? Izabela Janachowska ma swój sposób!

Wiadomości |
Jak poprawić sobie humor? Izabela Janachowska ma swój sposób!
Izabela Janachowska na planie "Par młodych ponad miarę" 
Dla Izabeli Janachowskiej pomoc w organizacji ślubów oraz wesel to nie tylko praca, ale i pasja. Uwielbia ślubne kreacje, a gdy chce poprawić sobie humor (i nikt akurat nie patrzy) przymierza je!

2. sezon programu "Pary młode ponad miarę" już za nami, ale nie oznacza to wcale, że Izabela Janachowska zrobiła sobie wolne od wszelkich kwestii związanych z organizacją ślubu czy wesela. Ekspertka na co dzień pracuje we własnej firmie, która doradza przyszłym małżonkom oraz pomaga im w organizacji tego ważnego dnia. Jest więc na bieżąco ze wszystkimi trendami ślubnymi. Organizacja wesel to nie tylko jej praca, ale i pasja.

Choć jej ślub z Krzysztofem Jabłońskim odbył się już jakiś czas temu, to Izabela Janachowska wciąż lubi wracać do tamtej chwili, tamtych wspomnień. – Panny młode w białych sukniach wyglądają niewinnie i wyjątkowo. Gdy znów chcę się tak poczuć, przymierzam ślubne kreacje. Jak nikt nie widzi, zakładam jedną za drugą i tak sobie chodzę – przyznała w rozmowie z gazetą "Fakt".

Zdaniem prowadzącej takie programy jak "Panny młode ponad miarę", "W czym do ślubu?" czy "Nie opuszczę Cię aż do ślubu" zakładanie sukni ślubnej poprawi humor każdej szczęśliwej małżonce! – Każdej kobiecie polecam włożyć własną suknię ze ślubu albo poprzymierzać w sklepie. Od razu się uśmiechniecie! – zachęcała Izabela Janachowska w rozmowie z dziennikarzem gazety "Fakt".

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Pierwszy raz Kingi" vlog. Odc. 5
Następny artykuł:

"Pierwszy raz Kingi" vlog. Odc. 5

tvnpix