Aktualności

Powrót do listy

Jacek Rozenek, Magda Boska Śmietnikoska, Zofia Zochniak oraz rodziny z wyboru w “Mieście kobiet”!

Wiadomości |
Jacek Rozenek, Magda Boska Śmietnikoska, Zofia Zochniak oraz rodziny z wyboru w “Mieście kobiet”!
Miasto Kobiet 
PREMIERA: 23 PAŹDZIERNIKA, NIEDZIELA, GODZ. 12.30 i 22.15

Marzena RogalskaAne Piżl zaprosiły do “Miasta kobiet” Jacka Rozenka. Ten znany aktor, mówca motywacyjny i lektor prowadził bardzo intensywne życie, aż do momentu, kiedy 3 lata temu stojąc na poboczu, drogi dostał udaru. Jego stan był bardzo poważny, a lekarze nie dawali mu zbyt dużych szans na przeżycie. Dziś ma się już o wiele lepiej. W programie opowiada, jak teraz wygląda jego życie. Co stracił? Gdzie znajduje siłę do walki o siebie i swoje zdrowie? Kto jest dla niego największym wsparciem? Co mówi osobom, które mają za sobą podobne doświadczenia?
Gościniami w tym odcinku będą także: aktywistka ekologiczna i miłośniczka rzeczy niechcianych Magda Piotrowska, która nazywa się “Magdą Boską Śmietnikoską” oraz Zofia Zochniak - pomysłodawczyni i współzałożycielka portalu UbraniaDoOddania.pl. Magda na swoim koncie na Instagramie @crush_on_trash pokazuje, co można znaleźć w warszawskich śmietnikach oraz jak lepiej takie znaleziska zagospodarować i posegregować. Zofia wierzy w drugi obieg odzieży, a dzięki niej kolejne życie dostają miliony ciuchów z całej Polski. Czy uda im się przekonać Aleksandrę Kwaśniewską oraz Marzenę Rogalską, że każde nawet najmniejsze działanie na rzecz środowiska ma sens? Czy kupując kolejne ubrania, czy akcesoria jesteśmy odpowiedzialni za ich los? Co można zrobić, żeby żyć bardziej ekologicznie i lepiej zadbać o otaczający nas świat?
Czy wiecie co to jest “rodzina z wyboru”? Słyszeliście kiedyś o tzw. “matce społecznej”? Poznajcie Alenę Szyszkę, żonę Klaudii i mamę Dalii oraz Karolinę, która wychowuje dwoje dzieci wspólnie z partnerką Olą. Jak wygląda życie tęczowej rodziny? Z jakimi trudnościami zmagają się dwie mamy wspólnie wychowujące dzieci? Czy każda z nich ma takie same prawa? Co można zrobić, że tęczowym rodzinom żyło się lepiej w naszym kraju?
Zapraszamy do "Miasta kobiet" już 23 października o godzinie 12.30 i 22.15. Oczywiście w TVN Style!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
ZGŁOŚ REMONT: Kolorowe mieszkanie dla artysty!
Następny artykuł:

ZGŁOŚ REMONT: Kolorowe mieszkanie dla artysty!

tvnpix