Aktualności

"Gwiazdy prywatnie": Maciej Zień
Zapowiedź 5. odcinka 4. sezonu "Gwiazd prywatnie" Uli Chincz z Maciejem Zieniem 

Z Warszawy do Paryża w ułamku sekundy. Tak właśnie poczuła się Ula, przekraczając próg penthouse'u Macieja Zienia, jednego z najbardziej znanych projektantów w Polsce i zapalonego frankofila. Apartament znajdujący się w sercu Mokotowa, w okolicy Łazienek Królewskich to przede wszystkim eleganckie sztukaterie, dyskretne szarości i biele, ekskluzywne materiały, sztuka i kwiaty. Całość projektował sam.

Pierwsze kroki kierujemy do salonu. Wrażenie robią zaprojektowane przez Macieja oryginalne lampy – jedna inspirowana butelką szampana, druga teatralną toaletką oraz lakierowana czarno - antracytowa konsola pełna przepięknej biżuterii dla klientek, które przychodzą tu po suknie. Jest tu też wielka miękka kanapa i regał książek poukładanych kolorystycznie – Maciej jest perfekcjonistą.

Z salonu przechodzimy do sterylnie czystej kuchni – tutaj najważniejszy jest ekspres do kawy i Salvador Dali wiszący na ścianie. Przyjechał tu aż z Miami. Z kuchni wchodzimy do jadalni, podgrzewana podłoga w mozaikę i sztuka – na podłodze, na ścianie i na komodzie. Dowiemy się tu, jaka historia kryje się za wiszącym na wstążce designerskim żyrandolem oraz czemu w jadalni Maciej lubi czerwone akcenty. Stąd przenosimy się prosto do Nicei, czyli na taras. Dominują tu wielkie wygodne, jasne kanapy, bardzo dużo zieleni i drzewko pomarańczowe. To tutaj Maciej relaksuje się z przyjaciółmi w pogodne dni.

Z tarasu wracamy do salonu – stąd też jest wejście do sypialni i gabinetu Macieja. W sypialni królewskie łoże, znowu góra książek, obita miękkim materiałem ściana, Picasso i prywatna łazienka, w której odkryjemy kolejny projekt Macieja oraz dowiemy się co projektant robi z czymś tak przyziemnym jak pranie.

W gabinecie, jak przystało na twórcę, lekki chaos - to tutaj powstają nowe projekty Macieja, a najważniejsze lądują na tablicy korkowej, aby później cieszyć oko na pokazach mody i w prywatnej garderobie, do której kierujemy swoje kroki na koniec. To tutaj przychodzą znane z pierwszych stron gazet gwiazdy, by wybrać tę jedną jedyną kreację na wielkie wyjście. Pióra, błysk, koraliki, przepiękne materiały, ręcznie wyszywane elementy, ekstrawaganckie wzory. Po prostu marzenie każdej kobiety!

PREMIERA 5. odcinka "Gwiazd prywatnie" w środę 15 maja o godz. 22:25.

Powtórki odcinka:

czwartek, 16 maja, 23:45

sobota, 18 maja, 14:40

poniedziałek, 20 maja, 23:25

wtorek, 21 maja, 15:40

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Izabela Janachowska urodziła synka! Pokazała jego zdjęcie
Następny artykuł:

Izabela Janachowska urodziła synka! Pokazała jego zdjęcie

tvnpix