Aktualności

Jak "Wychować i nie zwariować" z piątką dzieci?
Wychować i nie zwariować 

Jak przekonać  półtoraroczną Laurę, że jedzenie to nie tylko pokarm mamy? Jak zachęcić 2,5 letniego Kamila do zabawy z młodszą siostrzyczką? A przede wszystkim jak przekonać tatę, że może być doskonałym opiekunem maluchów? Odpowiedzi na te pytania poznacie w najnowszym odcinku programu „Wychować i nie zwariować”.

Bohaterami są tym razem Patrycja i Piotr oraz ich… piątka dzieci. Kiedy poznali się kilka lat temu, wierzyli, że ich uczucie gwarantuje stworzenie szczęśliwej rodziny. Piotr zaakceptował czwórkę dzieci Patrycji z poprzedniego związku, Patrycja urodziła ich córeczkę Laurę. I wszystko byłoby super, gdyby nie to, że Piotr, choć bardzo kocha malutką, boi się nią zajmować! Kiedy Laura była maleńka, obawiał się wziąć ją na ręce, bo wydawało mu się, że może zrobić jej krzywdę. Teraz wstydzi się z nią pójść na spacer albo do sklepu, bo boi się, że córeczka zacznie płakać, a on nie będzie wiedział, co zrobić. Dlaczego tak się dzieje? Czy to Patrycja za bardzo trzyma najmłodsze dziecko przy sobie i podświadomie odpycha ojca? A może Piotrowi po prostu się nie chce opiekować  córeczką, bo woli… gry na tablecie?

Efekt jest taki, że Laura spędza czas przyklejona do mamy i jej piersi, Kamil, dwuipółletni braciszek rozrabia, a rodzice nie wiedzą jak sobie z tym wszystkim poradzić. Od wielu miesięcy w ich małżeńskim łóżku zawsze jest któreś z najmłodszych dzieci. Nie mam mowy o spokojnym śnie, nie mówiąc już o innych rzeczach. Ta rodzina ewidentnie potrzebuje pomocy!

Prowadząca program Paulina Krupińska w rozmowie z rodzicami poznaje ich problemy, a dr Paweł Grzesiowski, pediatra z wieloletnim doświadczeniem, stawia diagnozę i daje skuteczną receptę na szczęście w rodzinie.

PREMIERA trzeciego odcinka "Wychować i nie zwariować" w sobotę 8 października o godz. 18:15.

Powtórki odcinka:

poniedziałek, 10 października, 9:50

wtorek, 11 października, 17:10

piątek, 14 października, 8:35 i 14:20

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Luksusowi projektanci" i ich bogaci klienci
Następny artykuł:

"Luksusowi projektanci" i ich bogaci klienci

tvnpix