Aktualności

"Jestem z Polski": camperem po słonecznej Hiszpanii
"Jestem z Polski": camperem po Hiszpanii 
A gdyby tak rzucić wszystko i ruszyć w podróż camperem? Dokładnie taką decyzję podjęła Magda i przeprowadziła się na południe Hiszpanii. W 4. odcinku 7. sezonu "Jestem z Polski" zabierze nas w niezwykłą podróż i pokaże jak wygląda życie, gdy samochód jest twoim domem.

Ile razy zastanawiałyście, żeby tak rzucić wszystko i ruszyć w drogę? A ile razy zdrowy rozsądek stawał na przeszkodzie?

Magda, która zdecydowała się zamieszkać na południu Hiszpanii, w malowniczym Conil nie pozwoliła na to, żeby zdrowy rozsądek pokrzyżował jej życiowe szyki. Któregoś dnia po prostu spakowała cały swój dobytek i wyruszyła w drogę camperem. Tam, gdzie najcieplej w Europie, w stronę słońca.

Bardzo szybko zdała sobie sprawę z tego, że do szczęścia w życiu niewiele potrzeba. Wystarczy wschód słońca nad oceanem i poranna medytacja na plaży.

Zycie w camperze to życie blisko natury i w zgodzie ze sobą. To życie w drodze - bez planu i bez możliwości przewidzenia tego co się wydarzy kolejnego dnia. To życie pełną piersią tu i teraz. Życie na własnych zasadach, bez konieczności płacenia rachunków, chodzenia do biura od...do... Zycie w camperze to po prostu wolność. A jak wyglądają techniczne aspekty takiego życia? Kąpiel, poranna toaleta, make up, przechowywanie ubrań, gotowanie, sen? Musicie koniecznie obejrzeć odcinek.

 

PREMIERA 4. odcinka 7. sezonu "Jestem z Polski" w piątek 26 marca o godzinie 22:25.

Powtórki odcinka:

niedziela 28 marca, 14:30

poniedziałek 29 marca, 15:15

wtorek 30 marca, 21:25

czwartek 1 kwietnia, 13:40

 


Komentarze (3)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Mocno ubarwione. Magda nie mieszka w Conil a Mijas Costa, nie żyje na co dzień w kamperze lecz mieszkaniu, a kamery wynajmuje w ramach pracy. Życia nie da się zamknąc w kamperze jak jest tu opisane, chyba że podczas 2 tygodniowego urlopu.

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   ~Gość

   ja mieszkam z mezem w camperze na co dzien, od roku. Wybudowalismy go praktycznie od zera, nawet silnik wymeinilismy. Ale kamer brak ;)

   • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
     0
    • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
      0
     • zgłoś naruszenie
     Pomoc | Zasady forum
     Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
     "Patent na dom": spełnione marzenie o łóżku w szafie
     Następny artykuł:

     "Patent na dom": spełnione marzenie o łóżku w szafie

     tvnpix