Aktualności

"Jestem z Polski": dwa spojrzenia na Belgię
Jestem z Polski: dwa spojrzenia na Belgię 
Takiego odcinka "Jestem z Polski" jeszcze nie było! Tym razem poznacie nie jedną, a dwie niezwykłe Polki. Iwona oraz Monika są przyjaciółkami mieszkającymi w Belgii, lecz ich codzienność wygląda zupełnie inaczej. Obie pokażą nam swoje miejsce na ziemi i opowiedzą o Belgii ze swojej perspektywy.

Iwona i Monika to dwie przyjaciółki, które od niemal 20 lat mieszkają w Belgii. Iwona w Brukseli, Monika po ponad dekadzie życia w stolicy przeprowadziła się do 300-letniego domu na głębokiej wsi.

Obie wyjechały do Belgii jak to bywa za praca, a zostały z miłości do kraju. To tu każda z nich założyła swoja rodzinę i to tu 10 lat temu poznały się i zaprzyjaźniły.

Dziś dziewczyny nie tylko się przyjaźnią, ale i razem pracują organizując piesze wyprawy po kraju i odkrywając nowe miejsca w Belgii.

Iwona i Monika pokażą Wam, że Belgia, choć to mały kraj, to nie tylko Bruksela, ale i piękna natura wokół niej. To z nimi spróbujecie najlepszej belgijskiej czekolady, zobaczycie, dlaczego belgijskie gofry są tak wyjątkowe i o co chodzi z ta zajawka Belgow na brokanty raz, ze łatwo się w to wciągnąć. Zobaczycie tez najbrzydsze miasto Europy i co dziewczyny w nim urzeka. Tego się nie da odzobaczyc! ;)


Premiera 10. odcinka 7. sezonu programu "Jestem z Polski" w piątek 30 kwietnia o godzinie 22:25.
Powtórki odcinka:
niedziela 2 maja, 14:45
wtorek 4 maja, 14:15 i 21:25
czwartek 6 maja, 13:40

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Tu jest pięknie": inspirowany kulturą japońską hotel w centrum Warszawy
Następny artykuł:

"Tu jest pięknie": inspirowany kulturą japońską hotel w centrum Warszawy

tvnpix