Aktualności

"Jestem z Polski": Weronika zaprasza do Bułgarii
Jestem z Polski: Weronika  
Weronika do Bułgarii przyjechała z powodów zawodowych, ale ze względu na miłość została na dłużej. Pokochała to miejsce i swoją miłością postanowiła podzielić się z nami w 5. odcinku 8. sezonu "Jestem z Polski".

Dla Weroniki, Bułgaria na początku była miejscem pracy, przygodą, później stała się jej domem. Stąd pochodzi Hristo, jej przystojny i czarujący chłopak. To co ich łączy, to przede wszystkim specyficzne poczucie humoru. Śmieją się najczęściej z tych samych rzeczy, dużo żartują, cały dzień spędzają na wesoło. Mają mnóstwo wspólnych żartów i powiedzonek, sucharów, które sami wymyślają i nikt ich nie rozumie. Stworzyli sobie własny język: Polsko-Bułgarsko-Angielski. Świetnie też się dogadują pod względem obowiązków domowych. Ona nigdy nie wyrzuca śmieci – to działka Hristo, a on nie zmywa naczyń, to zadanie Weroniki.

Pasją Weroniki są przede wszystkim podróże, zwiedzanie, poznawanie nowych miejsc, a Bułgaria jest dla niej pięknym, ciekawym krajem. Jest to też bardzo dobre miejsce do życia. Weronika marzy o tym, żeby po prostu żyć szczęśliwie. Móc podróżować, realizować drobne plany, być aktywną na długie lata i żyć w miarę normalnie.

Pasją Weroniki stało się prowadzenie bloga i profilu na Instagramie oraz pokazywanie Bułgarii z innej perspektywy. Osoby, która od niedawna tu mieszka, pracuje z turystami, ma chłopaka Bułgara. Sprawia jej radość pokazywanie banałów, bo niektórzy o Bułgarii niczego wiedzą i kompletnie nie mają żadnych skojarzeń.

 

PREMIERA 5. odcinka 8. sezonu programu "Jestem z Polski" już w piątek 10 września o godzinie 22:25.

Powtórki odcinka:

niedziela 12 września, 14:45

poniedziałek 13 września, 15:15

wtorek 14 września, 21:25

czwartek 16 września, 13:10


Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Ach, ta impreza!": urodzinowe przyjęcie dla mamy i jej dzieci
Następny artykuł:

"Ach, ta impreza!": urodzinowe przyjęcie dla mamy i jej dzieci

tvnpix