Aktualności

Powrót do listy

Kanał TVN Style zdobył tytuł Women's Brand Of The Year na gali Kobieca Marka Roku!

Wiadomości |
Kanał TVN Style zdobył tytuł Women's Brand Of The Year na gali Kobieca Marka Roku!
Monika Pieczyńska-Modrzejewska odebrała nagrodę Brand Of The Year dla TVN Style 

W środowy wieczór 15 grudnia w Warszawie odbyła się uroczysta gala Kobiecej Marki Roku, podczas której wręczono nagrody wyróżnionym firmom i osobom. Tytuł Women's Brand of The Year przyznano stacji TVN Style, a nagrodę odebrała szefowa lifestylowych kanałów tematycznych Monika Pieczyńska-Modrzejewska. Dziennikarka serwisu dziendobry.tvn.pl Karolina Kalatzi rozmawiała z nią chwilę po zejściu ze sceny.

- To jest ogromne wyróżnienie i wielka radość i to, że właśnie w tym roku udało nam się zdobyć taką nagrodę, że udało nam się przekonać nasze widzki, że warto ze Stylami zostać, że warto do nich wrócić, że warto w ogóle do nich przyjść, to jest ogromny sukces wszystkich pracujących przy tym kanale - przyznała Monika Pieczyńska-Modrzejewska.

Poza nią redakcję TVN Style tworzą dla Was Monika Rybczyńska-Burawska, Sylwia-Maj Sawicka, Maja Hamrol, Aleksandra Bychawska, Emilia Wawrzyniak, Karolina Słomczyńska, Hubert Jezierski, Mateusz Leleniewski, Katarzyna Tuleja i Magdalena Olszewska.

Podczas środowej gali nagrodzono też jedną z prowadzących "Miasta Kobiet" - Aleksandrę Kwaśniewską. Wyróżniono ją za poruszanie trudnych społecznych tematów. Gratulujemy!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Bez tabu": edukacja seksualna w polskich szkołach
Następny artykuł:

"Bez tabu": edukacja seksualna w polskich szkołach

tvnpix