Aktualności

Kasia Bosacka nagrodzona!
Kasia Bosacka 

Katarzyna Bosacka, autorka i prowadząca program "Wiem, co jem" otrzymała kolejną nagrodę. Tym razem doceniono fakt, że w swoim programie dziennikarka porusza zagadnienia ekologii i namawia do kupowania jak najmniej przetworzonych produktów. Zarząd i redakcja "Ekonatury" przyznały jej nagrodę, Laur Ekoprzyjaźni 2013 w kategorii III - dla osoby indywidualnej za wybitne zasługi na rzecz ekologii. Nagrodę w postaci statuetki z brązu zaprojektowanej i wykonanej przez artystę Stanisława Wysockiego wręczono 22 maja we Wrocławiu.

To nie pierwsza nagroda dla programu Kasi Bosackiej - redakcja została nagrodzona już "Brązową Łuską Pana Karpia", "Kryształowym Piórem" i zdobyła nagrodę w konkursie "Libertas @ Auxilium" za ochronę praw konsumentów.

"Wiem, co jem" to jeden z najchętniej oglądanych programów TVN Style. Jego walory edukacyjne doceniają nie tylko organizacje i stowarzyszenia promujące szeroko rozumianą zdrową żywność, ale także (a właściwie przede wszystkim) widzowie. Dzięki nim Kasia Bosacka na początku tego roku odebrała dla TVN Style najbardziej prestiżową nagrodę telewizyjną - TeleKamerę (ZOBACZ WIĘCEJ >>>).

autor: pl

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Nowy felieton Karoliny Korwin Piotrowskiej: "Historia jednego zdjęcia"
Następny artykuł:

Nowy felieton Karoliny Korwin Piotrowskiej: "Historia jednego zdjęcia"

tvnpix