Aktualności

Powrót do listy

Bezprawne wykorzystanie wizerunku: Kinga Zawodnik ostrzega przed nieuczciwymi sprzedawcami pigułek na odchudzanie

Wiadomości |
Bezprawne wykorzystanie wizerunku: Kinga Zawodnik ostrzega przed nieuczciwymi sprzedawcami pigułek na odchudzanie
Martyna Wojciechowska o nieuczciwym producencie koktajlu odchudzającego 
Wizerunek Kingi Zawodnik z programu "Dieta czy cud?" został bezprawnie wykorzystany przez nieuczciwego sprzedawcę w reklamie podejrzanych środków na odchudzanie.

Wierzymy, że żadna z naszych widzek po obejrzeniu programu "Dieta czy cud?", nie uwierzyłaby w reklamy tabletek odchudzających z udziałem Kingi Zawodnik, ale czujemy się w obowiązku Was przestrzec przed nieuczciwymi sprzedającymi. Ktoś, oferujący pigułki, dzięki którym Kinga miała schudnąć 17 kilogramów w tydzień, całkowicie bezprawnie wykorzystał jej wizerunek i zdjęcie z naszego programu.

- Nigdy nie stosowałam tabletek na odchudzanie i nigdy nie schudłam 17 kilogramów tydzień. Apeluję o rozwagę i ostrożność - napisała Kinga na swoich profilach w mediach społecznościowych.

Z nieuczciwym sprzedawcą miała też do czynienia Martyna Wojciechowska, której wizerunek został bez jej zgody wykorzystany w reklamie koktajlu odchudzającego. Reklama sugerowała, że prezenterka schudła dzięki piciu wspomnianych koktajli, co oczywiście było nieprawdą.

- Na początku sądziłam, że nikt z was w to nie uwierzy, bo to przecież niemożliwe, żebym ja Martyna Wojciechowska, wypowiadała się w taki sposób, żeby dała swój wizerunek do czegoś takiego.- mówi Wojciechowska w programie "Dieta czy cud?".  -  Nie mam, nie miałam i nie będę mieć nic wspólnego z reklamą cudownych środków na odchudzanie, ponieważ tego typu środki po prostu nie istnieją.

Zobacz wypowiedź dziennikarki!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Patent na dom": unikalna ściereczka kuchenna z własnym nadrukiem
Następny artykuł:

"Patent na dom": unikalna ściereczka kuchenna z własnym nadrukiem

tvnpix