Aktualności

Powrót do listy

"Klinika bez tajemnic": problematyczny naczyniak i czas na zadbanie o siebie

Wiadomości |
"Klinika bez tajemnic": problematyczny naczyniak i czas na zadbanie o siebie
Zwiastun programu "Klinika bez tajemnic" 

W kolejnym odcinku "Kliniki bez tajemnic" na konsultację do doktora Ambroziaka zgłosiła się Agnieszka. 54-letnia kobieta ma dość słuchania, że nic od siebie nie musi wymagać, bo jest już babcią. Chciałaby udowodnić, że po pięćdziesiątce też można wyglądać atrakcyjnie. Agnieszka na co dzień pomaga spełniać marzenia innych – prowadzi bowiem salon sukien ślubnych i pracuje w programach telewizyjnych, w których przyszłe panny młode przychodzą po wymarzone kreacje. Prywatnie Agnieszka zawsze również skupiała się na potrzebach innych. Jej syn urodził się z porażeniem mózgowym czterokończynowym. Dzielna matka postanowiła wtedy zrobić wszystko, aby wyrósł na sprawnego, szczęśliwego mężczyznę i dopięła swego. Dzisiaj syn Agnieszki jest już całkowicie niezależnym, spełniającym się zawodowo 27-letnim mężczyzną. Dlatego teraz nadszedł czas na to, aby Agnieszka mogła zadbać o siebie. Upływ czasu sprawił, że jej twarz opadła a oczy zmniejszyły się. Agnieszka trafi więc na stół operacyjny do doktora Chrisa Ingvesa, który planuje podnieść część policzkową twarzy kobiety i zoperować w czasie jednego zabiegu górne i dolne powieki.

Do kliniki wracają znane z poprzednich odcinków siostry Marta i Milena Popielarskie, które zgłosiły się do programu, aby pozbyć się kompleksów związanych z ich nosami i uszami. Obydwie przeszły już operacje, ale teraz chciałyby poprawić inne szczegóły swojej urody, które dotąd nie przyciągały ich uwagi. Milena zauważyła asymetrię policzków a Marta chciałaby mieć mniej okrągłą twarz. Doktor Katarzyna Bałabańska wykona w tym celu drobny zabieg z użyciem kwasu hialuronowego.

19-letnia Kinga od urodzenia zmaga się rozległym naczyniakiem na lewej nodze. Pamięta, że kiedy była mała, dzieci śmiały się z niej. Podejrzewały wówczas, że rodzice celowo wyrządzili jej jakąś krzywdę, której efektem jest naczyniak. Tak naprawdę ta niegroźna zmiana powstała już w okresie płodowym. Kinga 10 lat temu próbowała się jej pozbyć, przechodząc serię dziesięciu bardzo bolesnych zabiegów. Efekt jednak był minimalny i zostało po nim nieco blizn. Tym razem naczyniakiem zajmie się dermatolog – doktor Bartłomiej Kwiek. Mimo tego, że zmiana jest dość trudna do wyleczenia, bo bardzo rozległa i umiejscowiona w bardzo niekorzystnym jak na naczyniaka miejscu, doktor Kwiek podejmuje się przeprowadzenia laserowych zabiegów, które mają znacząco zmniejszyć widoczność naczyniaka.

Zbliża się rocznica ślubu Marcina i Joanny Ambroziaków. Marcin Ambroziak postanowił więc z tej okazji przygotować niespodziankę dla żony i w tym celu umówił się ze swoim przyjacielem, projektantem Dawidem Wolińskim. Jaki prezent wybiorą wspólnie dla Joanny i jaki zabieg zaproponuje zapracowanemu Dawidowi doktor Ambroziak?

Jakie osobistości będą tym razem towarzyszyć polskiemu Putinowi - Sławomirowi Sobali podczas wizyty w klinice i czy siostry Popielarskie założą w końcu wymarzone kapelusze?

EMISJA 6. odcinka "Kliniki bez tajemnic" w niedzielę 10 listopada o godz. 18:15.

Powtórki odcinka:

poniedziałek  11 listopada, 00:40

wtorek, 12 listopada, 6:40 i 19:40

piątek, 15 listopada, 8:50


Podziękowania dla Hotelu Solec za udostępnienie powierzchni do realizacji zdjęć.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Świeże kosmetyki": cera wrażliwa
Następny artykuł:

"Świeże kosmetyki": cera wrażliwa

tvnpix