Aktualności

"Klinika bez tajemnic": nowa twarz pacjentek i... kliniki
Klinika bez tajemnic: doktor Obrocki z pacjentką 

W ostatnim odcinku drugiego sezonu programu "Kliniki bez tajemnic" poznamy Inez. 29-latka chciałaby pozbyć się swojego największego kompleksu, jakim jest nos, który od wielu lat odbiera jej pewność siebie. Inez jest umówiona na konsultację z doktorem Januszem Obrockim. Czy z pomocą chirurga wreszcie pozbędzie się swojego problemu?

W otwartej rok temu na warszawskim Wilanowie klinice, Joanna i Marcin Ambroziakowie uruchomili niedawno pracownię alergologiczną. Jedną z ekspertów pracowni jest dr Katarzyna Polak-Witka. Na wizytę dermatologiczną umówiona jest do niej 39-letnia Joanna. Kobieta zgłasza się z problemem skórnym dłoni. Problem ten uniemożliwia pacjentce wykonywanie zawodu. Kobieta musiała zmienić pracę, ale wierzy, że to tylko moment przejściowy. Uwielbia swój zawód i chciałaby móc do niego wrócić. Dr Polak-Witka wykona Joannie testy alergiczne oraz opracuje sposób leczenia.

Kolejną pacjentką kliniki doktora Ambroziaka jest Jolanta. Kobieta chciałaby pozbyć się szpecących zmarszczek i bruzd oraz opadających powiek. Jolanta jest szczupłą i atrakcyjną kobietą, a na jej zbliżające się 60. urodziny wskazuje wyłącznie słaba kondycja skóry. Jakie zabiegi proponuje pacjentce doktor Katarzyna Żórawicz?

Klinika Ambroziak odwiedzana jest oczywiście przez pacjentów, ale nie tylko. Spotkać tu można także studentów. Tak! W tym odcinku odkryjemy nowe, akademickie oblicze kliniki. Oglądajcie koniecznie 10. odcinek drugiego sezonu "Kliniki bez tajemnic"!

PREMIERA 10. odcinka "Kliniki bez tajemnic" w sobotę 26 grudnia o godz. 8:35.

Powtórka odcinka:

poniedziałek, 00:35

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Jestem z Polski": dlaczego Dubaj jest tak atrakcyjny dla turystów?
Następny artykuł:

"Jestem z Polski": dlaczego Dubaj jest tak atrakcyjny dla turystów?

tvnpix