Aktualności

Powrót do listy

"Klinika bez tajemnic": stąd każdy chce wyjść (z piękną) twarzą!

Wiadomości |
"Klinika bez tajemnic": stąd każdy chce wyjść (z piękną) twarzą!
Klinika bez tajemnic, dr Marcin Ambroziak i Joanna Ambroziak 

Magda jest dziennikarką i nauczycielką akademicką. Przez lata pracowała w lokalnej telewizji. Kobieta boryka się z problemem trądziku różowatego, który objawia się charakterystycznym zaczerwienieniem skóry twarzy w okolicy czoła, policzków, nosa oraz brody. Magda chciałaby poprawić kondycję skóry twarzy, a także pozbyć się kłopotliwego wgłębienia na czole.

Klinikę Ambroziak odwiedza też Jacek. Mężczyzna zawodowo zajmuje się marketingiem oraz PR-em. Przy pierwszym spotkaniu sprawia on wrażenie bardzo zmęczonego, a w opinii niektórych nawet pobitego. Wszystko z powodu „worków” pod oczami. Przepukliny tłuszczowe źle wpływają na wizerunek mężczyzny, zwłaszcza w pracy, która wiąże się z reprezentowaniem firmy na zewnątrz. Jacek wstydzi się swojego wyglądu, wszystkimi sposobami stara się maskować swój problem. Operację Jacka miał wykonać doktor Massimiliano Leporati. Niestety formalności związane z uzyskaniem zgody na wykonywanie zawodu w Polsce wydłużyły się i doktor Marcin Ambroziak poprosił o pomoc niezawodnego doktora Janusza Obrockiego. Czy Jacek wreszcie pozbędzie się swojego kompleksu?

Kolejną pacjentką kliniki jest Zuzanna Brzezińska – modelka, influencerka i właścicielka marki odzieżowej. Kobieta zgłasza się do dr Marcina Ambroziaka, ponieważ chciałaby poprawić stan swojej cery. Zuzannie zależy na odżywieniu, ujędrnieniu i rozświetleniu skóry twarzy. Doktor Ambroziak proponuje jej zabieg mezoterapii.

Do kliniki wraca też pacjentka doktora Michała Rożalskiego. Podczas konsultacji Joanna pochwali się efektem liposukcji laserowej. Jak wygląda po 2 miesiącach od zabiegu?

Przekonacie się, oglądając nowy odcinek „Kliniki bez tajemnic”!

PREMIERA 9. odcinka "Kliniki bez tajemnic" w sobotę 19 grudnia o godz. 19:50.

Powtórka odcinka:

poniedziałek, 21 grudnia, 00:30

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Rusza akcja #kobiecybizneswTVNStyle
Następny artykuł:

Rusza akcja #kobiecybizneswTVNStyle

tvnpix