Aktualności

Powrót do listy

#kobiecybizneswTVNStyle w "Pani Gadżet": ubrania, które leczą duszę

Wiadomości |
#kobiecybizneswTVNStyle w "Pani Gadżet": ubrania, które leczą duszę
#kobiecybizneswTVNStyle w "Pani Gadżet": ubrania, które leczą duszę 
W 5. odcinku "Pani Gadżet" Anna Nowak-Ibisz spotkała się z Olgą, właścicielką firmy Muukreacje, wskazanej nam przez Was w akcji #kobiecybizneswTVNStyle.

W 21. sezonie "Pani Gadżet" Anna Nowak-Ibisz co tydzień odwiedza firmy wskazane przez Was na naszym profilu na Instagramie. W 5. odcinku nasza prowadząca pojechała do niewielkiej miejscowości Kobiór pod Tychami, gdzie mieści się firma Muukreacje. Od prawie 6 lat prowadzi ją Olga Ślusarczyk, która najpierw wiele lat pracowała w gastronomii, a potem zdecydowała się otworzyć butik.

- Niestety nie byłam w stanie od polskich producentów zdobyć odzieży dla kobiet o większych rozmiarach, bardzo wysokich, albo bardzo szczupłych. Tak zrodził się pomysł projektowania odzieży - mówi Olga. Tak powstały Muukreacje - marka dla kobiet o różnych rozmiarach i kształtach, której misją jest poprawianie nastroju noszących projekty.

- Wszystkie kolory i wzory są tworzone w myśl psychologii koloru, żeby leczyć nie do końca fajne myśli kobiet - tłumaczy Olga.

Decyzję o założeniu firmy Olga podjęła w bardzo trudnym dla siebie momencie - gdy dowiedziała się, że cierpi na nieuleczalną chorobę.

- Nie ma takiej rzeczy, która nas skreśla z życia - twierdzi właścicielka Muukreacji. - Ograniczają nas tylko nasze myśli.

Zobaczcie, jak wyglądała wizyta Anny Nowak-Ibisz w tej firmie i jak Olga pomaga innym kobietom myślącym o własnym biznesie!

5. odcinek "Pani Gadżet" zobaczysz w TVN Style jeszcze w:

sobotę, 10 kwietnia, 16:30

niedzielę, 11 kwietnia, 21:35

wtorek, 13 kwietnia, 20:10

środę, 14 kwietnia, 14:15

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Pani Gadżet": nastolatka przetestowała gadżeciarskie nowości do makijażu
Następny artykuł:

"Pani Gadżet": nastolatka przetestowała gadżeciarskie nowości do makijażu

tvnpix